Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan aki adott a babának...

Van olyan aki adott a babának 6 hetesen almát?

Figyelt kérdés
2013. febr. 19. 08:00
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Remélem, csak játszani :)
2013. febr. 19. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:

En adtam....


A hörcsögömnek...

2013. febr. 19. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
Dehogy adtam. Bár anyósom tanácsolta. :-)
2013. febr. 19. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
6 hetesen????? miért nem rögtön rántott csirkecombot hasábburgonyával??
2013. febr. 19. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Pedig ti már kaptatok annyi idősen! Anyósod is ezért tanácsolta, mert segíti az emésztést
2013. febr. 19. 08:39
 6/29 anonim ***** válasza:
6 hetesnek nem valo alma csak anyatej,vagy tápszer.
2013. febr. 19. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
Persze, sokmindent másképp csináltak régen. Az, hogy akkor úgy volt, és életben maradtak a babák, nem jelenti, hogy jót is tett. A világ változik és van, amiben előnyére. Jó a szomszéd 87 éves nénire, és a tudatlan Mariska anyósra is hallgatni, de azért van egy tudományág, ami fejlődött az elmúlt 50 évben, és nem kell lenézni az ilyen szupertanácsadók mellett sem, úgy hívják: orvostudomány! Zseniális, érdemes lenne jobban megismerned!
2013. febr. 19. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
A bébiételre is rá van írva-még a tiszta almára is- hogy hány hónapos kortól! De olyat még sohasem láttam, hogy 2 hónap alatti babáknak ajánlott! És lehet, hogy segíti az emésztést, de nem ekkora babáknál!
2013. febr. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
egy ekkora babának a gyomra nem tud mást megemészteni rendesen csak az anyatejet (tápszert). Adjál csak neki ha akarsz, de olyan hasfájása lesz h győzöd hallgatni az üvöltést. Kakilásnál úgyzsintén. Másrészt meg nem tud még kanállal enni...túl pici hozzá, férenyel
2013. febr. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Tud kanállal enni. Mivel tápszerrel kellett pótolnom már két hetes korában, és nem akartam hogy cumizavaros legyen, a cumit mellőztem, kanállal kapta a tápszert s olyan szépen evett hogy ilyet még soha nem is láttam babánál.
2013. febr. 19. 09:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!