Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől fájhat még mindig az 5...

Mitől fájhat még mindig az 5 hónapos babám hasa?

Figyelt kérdés
Mindenki azzal nyugtatott,hogy 3-4 hós kora között elmúlik. De nem múlt. Minden nap hajnali fél négykor törnek rá a görcsök és sír,nem lehet megnyugtatni. Már mindenféle módszert kipróbáltunk,mivel a születése óta hasfájós. Ezért már tanácstalan vagyok. Mitől fájhat a hasa?
2013. febr. 19. 09:12
 1/7 anonim ***** válasza:
esetleg valamire allergiás ha szopizik az anyatejre is lehet
2013. febr. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ :) 1,5 hónaposan véreset kakilt,azóta nem iszok és nem eszek olyat,ami tejszármazékot tartalmaz,még mindig nem eszek k betűseket meg amiket mondtak,hogy nem lehet,már nem tudom mit csináljak :'( Annyira el vagyok keseredve,már alig van valami amit enni merek,hogy ne fájjon a hasa,de mégis fáj :(
2013. febr. 19. 09:19
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet alapból a tej nem jó neki, válts tápszerre! Ezzektől már nem kel félni tele vannak vitaminnal és felérnek már majdnem az anyatejel amúgy sem kicsi már. Egy próbát megér hátha jobb lsz nekünk is a tápszer segített.
2013. febr. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet laktózérzékeny is. Colief cseppet próbáltátok?

Egyébként az én kisfiam 6 hónapos,tejfehérje és valószínű,hogy laktózérzékeny is.

Voltunk vele a gasztroenterológián,megkapta a legjobb tápszert ( a gasztrós doki szerint) ami létezik, tám. nélkül 10000 Ft egy 400 gr doboz.

De...még így is fáj a hasa,mondjuk sokat enyhült,de még így is van,hogy tekereg éjszaka. Ő már eszik gyümölcsöt,lehet attól is. De már én is ki vagyok borulva a hasfájás miatt,csak egyszer múljon el...meg tudlak érteni.

2013. febr. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez már biztosan ne ma 3 hónapos korig tartó általános hasfájás! Mi is nagyon hasfájósok voltunk, de 3 hónapos kora körül szép lassan enyhültek a gondok! Mára már megoldja a pukikat maga, nem kell segítség hozzá, látszik rajta, hogy azzal szenved, de gond nélkül / sírás nélkül megbirkózik a feladattal (most 5 hónapos). Tuti valami nem jó neki a tejben, gasztro-hoz kellene elmennetek, hogy kiderítsék mitől van ez!
2013. febr. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mi is így vagyunk a hasfájással, most fogjuk kipróbálni a Woodwards féle Gripe water-t. Ezt nagyon dicsérik, de csak most sikerült szereznünk.

Esetleg a kelt tésztás ételektől is lehet, nekünk az élesztős dolgok sokat rontottak a helyzeten.

2013. febr. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Mindenkinek ment a zöld kezecske :) Az élesztős dologra még nem gondoltam,majd odafigyelek erre is,bár így is elég rövid a lista,hogy mit ehetek. Nemrég kicsit kevés volt a tejem,a dokinőnk a Milumil Pepti-t írta fel,de a kislányom nem fogadta el,eddig semmilyen tápszert nem fogadott el,még teát vizet sem. Vizet pohárból iszik,de a tápszert abból sem. Colief cseppet is próbáltuk,de az sem segített,azért nem adom fel. Jövő héten beszélek megint az orvossal,eddig egyszer sem mondta,hogy menjünk gasztro-ra de megpróbálom elintézni,vagy oda lehet menni beutaló nélkül is? Köszönöm mindenkinek nagyon!!!!
2013. febr. 19. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!