Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti mit gondoltok, mikor nem...

Ti mit gondoltok, mikor nem ciki már elmenni szórakozni 1-2órára barátokkal?

Figyelt kérdés
3 hetes a babám...
2013. febr. 19. 10:57
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
28%
Amikor már van szíved otthagyni másra a babád.
2013. febr. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam 3 hós volt amikor elmentünk egy tőlünk 200m-re lévő szilveszteri bálba.Anyukám szívesen vigyázott rá.Igaz nem is igazán kellett neki mert átaludta mindig az éjszakát, úgyh megfürdettem, megetettem aztán elmentünk.Nem igazán tudom h mi ciki és mi nem.:) Annyit tudok hogyha rossz alvó lett volna akkor tuti nem megyünk el szórakozni.
2013. febr. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
Neked kell érezned, mikortól tudod már otthon hagyni. Ha már most jól érzed magad és van segítséged aki addig felügyeli a picit akkor akár most is el mehetsz 1-2 órára. Én pl. iskolába is járok és ilyenkor nem mindig tudnám magammal vinni. De ha csak barátnődhöz akarsz át menni 1-2 órára akkor magaddal is viheted.
2013. febr. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
2. vagyok.Azt kihagytam h etetés után még elaltattam és úgy mentünk el.:)
2013. febr. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
49%
Nekem holnap lesz 3 hetes a babám, de a hétvégén elvitt apukám vásárolni, amíg anyukám maradt otthon a babával. Kb. 2-3 órát voltunk távol, megetettem, anyummal itthon aludt, amíg mi végeztünk. Nem hiszem, hogy ciki lenne, vele nem tudtam volna elmenni, mert még pici ehhez, nekem viszont nagyon jólesett kimenni 2.5 hét után...
2013. febr. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
61%

5 hetes volt a kisfiam amikor elmentünk egy szülinapi buliba. Nem éreztem cikinek már jól voltam este megetettem és lefektettem mire kelt enni már itthon is voltunk.

Jó volt kikapcsolni egy kicsit. A babának egy kiegyensúlyozott boldog anyára van szüksége.

2013. febr. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
49%

én 3 hetesen több órára Anyukámmal hagytam a babámat(papírokat kellett intéznem) és 2,5 hónaposan egész napra elutaztunk a párommal Balatonra, akkor is Anya vigyázott rá. előtte lefejtem annyi tejet, amennyit tudtam + a fagyasztóban is volt, és tápszer is volt végszükség esetére.


ha van olyan, akire nyugodt szívvel rá tudod bízni, (esetleg írj listát, hogy mikor mit hogyan) akkor menj

kell az a kis kikapcsolódás :)

2013. febr. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
Szerintem ez gyerek függő és azttól is függ, hogy a nagyszülőket mennyire ismeri. Otthon lenne e vagy a nagyiknál mennyire ismeri a környezetét.Az én lányom sokáig szopizott és nekem elég sokáig fix program volt hogy estére haza kell érnem fektetésre, mert a lányom csak így tudott elaludni. Viszont utána amikor meggyőződtünk, hogy tényleg alszik e minden gond nélkül elmentem mellőle. Elősszőr egy helyi rendezvényre ahol nem voltunk tovább 1 óránál és szépen fokozatosan növeltem az időt. Én azt mondom, hogy szépen fokozatosan növeld ezeket az időket, hogy a babád is megszokja azokat az embereket akik vigyáznak rá. A párom volt ez alól természetesen kivétel, mert ha ő itthon volt akkor mentem vásárolni egyedül.
2013. febr. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
57%
Sosem ciki,ha van kire bízni etesd meg és menj el nyugodtan :)
2013. febr. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
100%

Múlt szombaton ott aludt anyukámnál a 3,5 hónapos babánk. Anya erőltette, hogy menjünk el párommal valahova egy kicsit kikapcsolódni, mert tény, hogy nagyon keveset vagyunk vagyunk, mert párom sokat dolgozik.

Belementem. Nem bántam meg. Igaz, a végén az lett, hogy otthon maradtunk, pizzát rendeltünk, filmet néztünk, és aludtunk egy nagyot. Igaz, nem telt el perc, hogy ne a kicsikénken járt volna az eszem. :)

2013. febr. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!