Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit szól a férjetek, hogy...

Mit szól a férjetek, hogy együtt alszotok a babával?

Figyelt kérdés

A kérdés természetesen csak azokhoz szól, akik együtt alszanak.

Azért jutott eszembe, mert többektől hallom, meg itt is olvasom, hogy sajnálják azokat a férjeket, akik együtt kénytelenek aludni a babával, miközben nálunk pl. a férjem még nálam is jobban szereti, hogy ott van a pici.

Nálatok hogy van?


u.i: Kérlek, ha elvből ellenzed az együtt alvást, ne válaszolj erre a kérdésre! Köszönöm.


2013. febr. 19. 13:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
altatas a kisagyban van, mert 8kor en meg nem megyek aludni, agyon meg egyedul nem merem hagyni, ha ejjel felkel, akkor jon az agynunkba, apuka keresere, mert imadja, ha hozzabujik. Ugyanis egy ideje nem belem bujik, hanem az apjaba, aztan ha apa elmegy dolgozni, jon hozzam
2013. febr. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia, mi elvből ellenezzük az együtt alvást, azért válaszolok, ugyanis pár hete feladtuk ezeket az elveket! :)

Most 16 hónapos a fiam, kb 1 hónappal ezelőttig egyedül aludt, de az elmúlt egy hónapban szinte minden éjjel át kellett hoznunk. :)

A férjem nem ellenzi, sőt, volt hogy ő hozta át, pedig őt rugdossa rendesen éjjelente a fiam.

2013. febr. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az én férjem imádja! Ő hamarabb hozza közénk! Én is szeretném ha itt aludna mindig,de sajna volt légzéskimaradása ezért én jobban szeretem ha a helyén alszik! Majd ha nagyobb lesz!
2013. febr. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Férjem volt az első, aki hangosan kimondta(persze már az én fejemben is megfordult, csakhát én még tartottam magam a külső elvárásokhoz, kívülről kapott "elvekhez"...:( ) a lányunk másfél hónapos korában, hogy miért nem vesszük inkább magunkhoz, miért bóklászok át többször is éjjel, nem lenne e sokkal könnyebb ha nálunk aludna:).

Azóta nálunk is úgy van, hogy este a saját ágyában alszik el, első ébredésnél jön át hozzánk. Most két és fél éves, kábé másfél éves kora óta ez az első ébredés nem nagyon van előbb hajnali 4- 5 nél, leggyakrabban 6 körül csattog át:). És férjem még örül is, hogy legalább így "találkoznak", mert ő sajnos délutántól dolgozik, a lány bölcsis, szóval így legalább kicsit össze tudnak bújni:).

2013. febr. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon faj a hasa a fiamnak akkor velem alszik. Ilyenkor a ferjem gyonyorkodve nez minket, teljesen el van olvadva h milyen aranyosak vagyunk egyutt. Mi igy vagyunk egy csalad. Barmikor faj valamilye mellenk johet vigasztalasert.
2013. febr. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
6 hónapos koráig simán aludt a fiam a kiságyában: 2x ébredt és vissza is aludt egyből. 6 hónapos kora örül elkezdett 1,5 óránként vagy gyakrabban ébredni. Már zombi voltam, a férjem mondta, ebből elég: éjfél körül ha ébred és nem alszik vissza vagy újra ébred, akkor jön közénk: azóta vagyunk nyugodtak és kipihentek. Igazából egyáltalán nem érdekel ezzel kapcsolatban más véleménye, anyósom is elkezdett hárfázni, arra már nem reagált, hogy szívesen látjuk éjszakázni :)
2013. febr. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én konkrétan vitáztam a férjemmel azon, hogy most már meg kellene próbálni külön altatni a babánkat. Mármint a férjem mondta, hogy maradjon még :)

5 hónapos koráig aludt velünk, akkor észrevettem rajta, hogy nyugtalanul alszik ott, minden forgolódásunkra felébred stb, a férjem meg tiszta lelkibeteg volt, imádta, hogy hármasban összegabajodva alszunk :)

Ne foglalkozz másokkal, annyira mások az emberek, és viszonylag kevés az olyan apuka, aki nem elszeparálni akarja a gyereket, hanem szorosan kötődni hozzá. Örülj neki, hogy a te párod ilyen, és ne akard ezt másoknak elmagyarázni, mert aki nem ilyen, az úgysem fogja ezt megérteni.

2013. febr. 20. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!