Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor vegyem le a kiságyat?...

Kriszta0102 kérdése:

Mikor vegyem le a kiságyat? Kisfiam 6hónapos lesz hasáról már átfordult a hátára, de vissza még nem.

Figyelt kérdés
2013. febr. 19. 14:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem amikor felül.
2013. febr. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
6 hónaposan már lejjebb vettem. Sose lehet tudni, egyik napról a másikra felkapaszkodik rá és már megvan a gond.
2013. febr. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Jégtánc ***** válasza:
Már én is rég lejjebb vettem ennyi idősen.Ha jól emlékszem 4 hónapos korában.Nyugodtan vedd lejjebb.Sosem lehet tudni:)
2013. febr. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekünk 2 állású ágyunk van, és csak akkor tettük lejjebb, amikor már nagyon próbálkozott a felüléssel, kb 8 hónapos volt.

De ha aggódsz, akkor inkább rakd lejjebb...

2013. febr. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia ma 7 hónapos a lánykám ,tegnap a legalsó fokozatba raktuk az ágyat ,ugyanis már feltérdel ,és egyszer csak majd azon kapom magam hogy feláll és nem akartuk hogy baj legyen ,ez a biztos!!

Bár igy nem tetszik az ágy mert tul lent van de majd megszokjuk!!

2013. febr. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én lányom is ma 7 hós és hétvégén tesszük lejjebb az ágyat, a dokinéni javaslatára pl. Még nem ül, de fő a biztonság!
2013. febr. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!