Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 13 hónapos a fiam, és mostanáb...

13 hónapos a fiam, és mostanában teljesen megváltozott! Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Eddig jó kedvű volt általában, most meg egész nap hisztizik, és folyton rajtam "lóg". Mindig fel kell venni, csak úgy jó, és egész nap vele kell kizárólag foglalkoznom, ha nem akarom a sírását hallgatni. Arról nem beszélve, hogy nem tudom otthagyni negyed órára sem mással, mert keservesen sír. Nem hiszem, hogy csak a fogzás, hiszen az nem most kezdődött. Szeparációs szorongás lenne?
2013. febr. 19. 14:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Sajnos segíteni nem tudok, csak annyit mondani, hogy nem vagy egyedül. Ugyanennyi idős a lányom, és ugyanebben a cipőben járunk mi is. Szinte egész nap ordít valamiért, már a plafonon vagyok az egésztől és várom az estét, hogy végre csönd legyen. Semmi nem jó neki, néha hozzá se lehet szólni, mert azért is üvölt.
2013. febr. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyanez a helyzet, mi a szeparációs szorongással magyarázzuk, és azzal, hogy kezdi próbálgatni az akaratának a korlátait. Kapcsolj be neki valami mesecsatornát a TV-ben, az leköti, nekünk rengeteget segített. A TV2-t javaslom, a többin általában elég agyament meséket adnak.
2013. febr. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A TV nem igazán köti le, ő inkább mozogni szeret. Már két hónapja jár, és azóta szinte egész nap meg sem áll. Nagyon szeret kint lenni az udvaron, de attól meg én borulok ki gyorsan, mert abból áll az egész, hogy felszed minden kavicsot, rohadó falevelet, stb. és a szájába akarja venni. Mást sem csinál, csak keresgél, hogy mit szedhetne össze. Lehet, hogy bennem van a hiba, de nagyon idegesít. Sétálni sem tudunk rendesen, mert folyton a koszban turkál, és nem akar tovább jönni. :(
2013. febr. 19. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!