Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5hónapos kislányom egész nap...

5hónapos kislányom egész nap csak sír! Mit tehetnék ez ellen? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Születése napjától mindig csak ordit,már orvosnál is jártunk,de nem talált semmit,a hasával volt egy kis gond 5napig adtam neki a normaflort rendbe is jöt,de utána még mindig csak sír.akor jön a foga azt kenem neki amikor ez megvan ugyan ugy ordit!kiszoktunk meni a levegöre ami ugy zajlik hogy öltözést végig orditja aztán az utat is ugyh.kézbe viszük,hordozo,kenguru se jöt be.anyatejes etetem rendesen sztem nem éhezik már ere is gondoltam hogy nem elég a tej.:-)..egész nap aból álok hogy a kezembe van és semit nemtudok csinálni,csak ha párom hazajön.mit kéne változtatni.ötleteket várok
2013. febr. 19. 16:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is ez volt, nekünk kiderült hogy refluxos azért volt ennyire sírós..

Én beutalót kértem a klinikára és mondtam h vizsgálják ki mert éjjel-nappal sír...

2013. febr. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez van,lányom ugyanennyi idős,ő csak kézben van el,vagy ha megállás nélkül csak vele vagyok,tehát ha le is teszem,de végig ott vagyok. ha már csak elfordulok,vagy kimegyek a szobából sír. ha pl. wc-re kell mennem,addigra úgy belelendül a sírásba,hogy egész délután sír még a kezemben is. Nekünk azt mondta a doki,hogy sírósabb baba,ennyi. Ezzel mondanom sem kell nem lettünk kisegítve,de együtt érzek én is csak akkor tudok csinálni bármit,ha a párom hazajött. :( Én próbálom lekötni,viszem magammal a konyhába,a kezébe adok valami tárgyat,ami új neki,és ma pl. így meg tudtam sütni egy sütit,közben,mint a paprika tv-n mondtam,hogy most felverem a habot,beleteszem a cukrot stb.. babatornát is csinálok vele itthon és kialakítottam,hogy minden helyiségben legyen saját kis része,ahol elvan,és ha megunja viszem a másikba. így azért elvan magában annyit,amennyi idő alatt a legszükségesebbeket elintézem,de így se mindig sajnos.
2013. febr. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen én még a wc-re is magammal viszem,mert különben annyira ordít tök vörös lesz.én hordozoba rakom ugy viszem magammal,de elkezdek mosogatni már ordít,inkáb fogom egész nap de van h.ugyis sir!ha elmegyünk rokonokhoz persze otis sir fel,alá járkálok vele ugy ot lehetünk pár órát.komolyan nem tudom mit tegyek
2013. febr. 19. 17:55
 4/6 anonim ***** válasza:

Napirenddel hogy álltok? Nagyon sok függ attól, hogy milyen sorrendben történnek az események, ettől biztonságban érzik magukat! Nálunk ha borult a napirend, mindig nyűgösebb volt! Tehát én ezt próbálnám rendbe tenni (ha nincs rend).

Vagy lehet, hogy a hasa fáj! Mi ezt is "megnyertük"! Úgy tudtam segíteni, hogy egyáltalán nem ittam tejet, nem ettem tejterméket! Tejet azóta sem iszok, mert még szoptatok és ha esetleg belekortyoltam, hogy van e változás, irtózatos sírás volt a szoptatások után! tejterméket eszek már, az nem zavarja! Amúgy én is a kezembe szoktattam sajnos, viszont csináltam olyat, (hogy legalább reggel legyen időm egy kávéra meg magamra, apának kaját tenni), hogy felkelés után beleszoktattam a járókába! Pár napig ott voltam mellette játszottam vele, mondókáztam, mutogattam neki játékokat, majd fokozatosan egyedül hagytam! ( Persze látott, mert kicsi a lakás) Eljutottunk addig, hogy 40-50 percet eljátszott egyedül. Amúgy Wcre én is vittem magammal, meg ha mosást indítottam el. Ebből olyan rituálé lett, hogy ma (11 hós) már imádja a mosógépet, mászik utánam, pakolja a ruhákat, feláll a gépnél lesi, segít kiszedni a ruhákat!

2013. febr. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Akkor lehet még mindig a hasa?nem nagyon egy héten 1szer ha eszem tejterméket,de rendesen kakil van h.2szer 3szor is,amikor tényleg fájt a hasa 2,3napot nem is kakilt...meg a védönő szerint(ne hülyéskedjek már)a hasfájást 3hósan kinővik.ugyh.le lettem tolva ezért is!igen odáig eljutottunk h.regel 1óra jut magamra mert elvan a kiságyba de 8,fél 9kor már kezdődik is a napi orditás.vagy gondoltam még ara h.fog.gátlót szedek(azáliát)és azota álandoan megvan(ami a doki szerint tök normális)és lehet ez bántja.vagy már tényleg nemtom.kisfiamal is szedtem de nem orditot enyire
2013. febr. 20. 07:40
 6/6 anonim válasza:
Most egy agglegény válaszol, kisbabát a valóságban még szinte sosem láttam. De annyi biztos, hogy a hasát terheled túl, szóval túl zsíros kajákat eszel, kevés zöldséget vagy gyümölcsöt. Vagy zsíros tejet iszol. tejet egyáltalán ne igyál, ha sírós a baba. ENNYI utóirat: sajtot szalonnát rántottát virslit sültkrumplit tilos enned. Bármi mást ehetsz. Majonnéz is tilos. :) üdv.
2013. márc. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!