Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lassú tejleadó reflex+türelmet...

Lassú tejleadó reflex+türelmetlen baba?

Figyelt kérdés
A problémám az, hogy kezdek rájönni, mitől sír leginkább esti etetésnél, illetve néha nappalinál is a babám. Amióta nem duzzad a mellem a tejtől, mint az első időkben, azóta babámnak jobban meg kell dolgoznia, és lassan indul meg a tej rendesen, ezért csapkod, ellök, sír, a végén már be sem veszi a cicit, nagy harcok árán tudok csak etetni. Nekem nagyon sokáig nem állt be a kereslet-kínálat, mert mindig fejtem is, ezért nagyon tele voltak a melleim, igazán most van az, hogy puhák teljesen a melleim, és nem ömlik a tej, hanem 2-3 szívás után jön csak. Én nagyon utálom ezt az állapotot, sokkal jobb volt, mikor éreztem, hogy van bőven, és nem kell aggódni, lényegében a babám ahhoz van szokva, hogy folyik a tej a szájába, és ezt most nem érti. Mit tehetek, hogy gyorsítsam a tejleadó reflexet? Régen meg azért sírt, mert túl gyorsan jött, akkor sokszor félrenyelt...az utóbbi napokban sokszor volt cicin, volt, hogy 1.5-2 óránként, úgyhogy a tejemnek elégnek kel lennie, csak gondolom nagyon ki van centizve....ez kb olyan, mintha meghívnék 4 vendéget ebédre és kiszámolva 4 adagot főznék, és repetát nem lehete kérni...:-( 4 hónapos kisfiú anyukája
2013. febr. 19. 20:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Áh, ne foglalkozz vele, vannak ilyen időszakok. Majd rááll. Ne aggódj!
2013. febr. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
C-fogás, szoptatás előtt meleg kendőt rátenni 1-2 percre, mielőtt mellreteszed a kisfiadat, előrehajolva jól megrázni a melledet. Most ez a 3 jutott eszembe.
2013. febr. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
nekem is hasonló volt teljesen a problémám,nekem főleg éjjel van ez(mintha aludna a cici..)én is meleget teszek rá,ahogy az előző írta+amíg az egyikből szopik,a másik bimbót ingerlem egy kicsit,hamarabb beindul a tejleadó reflex
2013. febr. 20. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!