Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti mikor vittétek először a...

Ti mikor vittétek először a babátokat uszodába?

Figyelt kérdés
Kislányom 6 és fél hónapos. A hétvégére tervezzük, hogy elvisszük őt az usziba. Van ott direkt kicsiknek kis medence melegebb vízzel. Nem tudom, hogy kell-e ilyen kicsi babáknak úszósapka? Ebben kérném a segítségeteket? Meg abban is, hogy aki volt a babájával, hogy oldotta meg az etetést? Babám 4 óránként eszik, de ott is meg kell majd etetnem egyszer. Üveges bébiétel nem romlik meg, ha a táskában lesz, mire eszik? Hány úszópelenkát vitettek magatokkal? Mennyi idős volt a babátok ekkor?
2013. febr. 20. 16:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Mi élményfürdőbe voltunk,5,5 hósan vittük el.Oda úszósapka nem kellett,bevittük a nagy vízbe is,36 fokos,a babaúszást is ott tartják.Nagyon élvezte!

Én az etetést(szopit) öltözőfülkében oldottam meg,de lett volna lehetőség szoptatós szobába is menni.Úszópelussal úgy számolj,hogy minden fürdés után a vizeset le kell venni mert hideg és fázni fog benne.Úgyhogy minden attól függ mennyi ideig lesztek.Mi 3 órát voltunk kb,2 pelus elég volt,mert 1.fürdés annyira kimerítette hogy aludt egy jót :D

Babakajának pedig nem lesz semmi baja!

Jó mulatást,biztos nagyon élvezni fogja!Fényképező legyen kéznél!!! :D

2013. febr. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Golan Trevize ***** válasza:

4 hónaposan voltak először, babaúszáson.

Úszósapka senkinek nem kellett.

Egy pelenka fogyott el az a kb. fél óra alatt.


Most már egy évesek múltak, de egy óra után még mindig nagyon elfáradnak.

Pelenkát úgy számolj, hogy mindig ki kell cserélni, ha kijöttök huzamosabb időre a vízből, hogy ne a hideg vizes pelenkában legyen.

2013. febr. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!