Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Londonban elo magyar annyukakk...

Londonban elo magyar annyukakkal szeretnek ismerkedni, van egy 2 eves kisfiam. Valaki irna nekem?

Figyelt kérdés
nincsenek itt igazan barataink es eleg maganyosan telnek napjaink.ferjem dolgozik csak en vagyok a gyerekkel,az angolom nem tokeletes ezert nemis merek megszolalni angolul.sokszor fordulok magamba h egyedul vagyunk itt ilyenkor bogok de a kisfiam vissza rant mindig a mosolyaval.irigykedve nezem a tobbi anyukat h kettesevel csicseregnek toljak a kocsit,en meg egyedul mindig.az otthoniak ezt nem erzik at.ha az utcan v uzleteben hallok magyar beszedet mindig oda megyek es leszolitom.multkor is volt egy anyuka es raadasul o adta meg a tel.szamat en irtam neki de nem ir vissza.nem merek meg1x irni neki nehogy azt higgye nyomulok.nemtudok ilyen helyzetben mit csinaljak.el vagyok keseredve nagyon.:((
2013. febr. 20. 16:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Keress a neten baba mama klubbokat. Igaz nem lényegtelen, hogy hol laksz, de hallottam arról, hogy van golders greenben vagy azon a környéken valami.

Amúgy az utóbbi időben tényleg piszok nehéz lett, mióta az iwiw lecsengett és csak az a hülye facebook maradt. Az iwiwen lehetett fórumozni és ismerkedni, de a facen esélyed sincs találkozni újakkal. Kár, hogy elbaltázták azt a jó felületet.

Két hétvégi magyar iskola is van Londonban, illetve környékén. Az egyik Islingtonban a másik St Albansban. Oda gondolom nagyobbacska gyerekeket visznek, de nem lehetetlen, hogy vannak ott is baba-mama klubbok vagy csak szimplán olyan szülők, akiknek van kisebb gyerekük is.

Azért majd nézelődök a neten, ha látok valamit írok.

2013. febr. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Hasonló helyzetben vagyok én is, bár az én kislányom még csak 1 éves, de lassan jó lenne már neki kisgyerek társaság (és én is szívesen összejárnék anyukákkal). Merrefelé laksz Londonban?

2013. febr. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
ugy orulok h irtatok,Streathamben lakunk,probalkoztam az iwiwen mar tobbszor de senki nem akar baratkozni mert messze lakunk.irjatok
2013. febr. 21. 15:11
 4/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Én croydoni vagyok, legalábbis egyenlőre még az , bár most épp nem vagyok kint. Gyerekem sincs... még. Egyenlőre a 16. hétben járunk és most per pillanat nagyon izgulunk a magzatvíz vétel eredménye miatt.

Dél Londonban amúgy tényleg elég para társaságot találni, pedig rengetegen élnek ott és folyton lehet magyar hangot hallani. De környékit én sem ismerek sajnos. Illetve, aki közel lakott volna és ráadásul nem rég született babája pont hazaköltözött.


Amúgy szerintem nem mi vagyunk messze, hanem az észak londoniak. ;)

2013. febr. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
croydon nincs messze,nemis ertem hogy miert szinte london kulvarosaba mennek a magyarok,szinte ugyanolyana alberl.arak vannak itt is.haza mentel orvosi vizsgalatra?hat az itteni orvosok nagyon "lazan" vesznek mindent,mar miis megtapasztaltuk.ha gondolod mikor vissza josz szivesen talalkozom veled.
2013. febr. 22. 01:07
 6/6 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Sajnos akkor északi lévén én is messze vagyok. Viszont segítségképp elárulnád, hogy az iwiwen hol találtál északi anyukákat? :)
2013. febr. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!