Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagy probléma a mai világban...

Nagy probléma a mai világban 3 gyerek?

Figyelt kérdés
Tényleg annyira gáz? Most várom 3. babámat, a fiam 8, lányom 3 éves. Lenéznek, elítélnek 3 gyerekkel? Kezdek megijedni. Akinek 3 gyereke van, mire számíthatok, nehéz lesz velük az élet? Ráadásul egyedül leszek velük, a párom távol dolgozik, mellette meg egyetemre is járok. Tapasztalatok?

2013. febr. 20. 17:42
 1/4 anonim ***** válasza:
50%

Attól függ, hogy álltok anyagilag. Ha a gyerekek jólöltözöttek, jólfésültek, szép cuccaik vannak, szép szobájuk, játékaik, akkor nem. Ha viszont nincs télikabátjuk, csizmájuk, folyton késel az ebédbefizetéssel, osztálypénzzel, nem mehetnek kirándulni sose, akkor úgyis megkapod a hátad mögött(jó esetben csak ott, hogy minek kellett oda 3.

Szóval anyagiaktól függ, h kis csórikáimnak fognak titeket tartani, vagy szép nagy családnak.

2013. febr. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gaz.Esetleg azert csodalkoznak az emberek,h ebben a mai vilagban hogy meritek bevallalni.De ha az anyagiak engedig akkor miert is ne?
2013. febr. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igazság szerint nem vagyunk gazdagok, de azért szegények sem. Amire szükségük van, mindenük megvan, legyen szó játékról, könyvről, ruháról, bármiről. Okos, jól nevelt gyerekek. De valahogy mégis félek a harmadiktól.
2013. febr. 20. 18:27
 4/4 anonim ***** válasza:
71%
Nekem a nagy 5 lesz a középső 3 lesz a pici hat hetes.engem is megnéznek főleg azért mert 24 éves vagyok de 18 nak nézek ki.Igazából nem szabad foglalkozni más véleményével én már megtanultam.Ha úgy lenne akkor senki sem vállalna gyereket ebben a világban.Ha bárki azért leszól mert van 3 szép gyereket az nem hiszem hogy normális.Jó vannak emberek akinek egy kutyát nem adnék hogy "neveljék" de vannak normális családok ahol igazán rendesen nevelik a gyerekeket.:)
2013. febr. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!