Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol tudtad értékesíteni a...

Hol tudtad értékesíteni a babakocsidat? Mennyi a reális ára? Egy éve árulom.

Figyelt kérdés
Van egy újszülöttkortól használható Giraffe Club babakocsim átfordítható tolókaros,lapra csukható,három fokozatban dönthető háttámla, új ára hordozóval 46 ezer ft, én hordozó nélkül árulom 15 ezer ft-ért de egyszerűen nem tudom eladni,több portálon,facebookon.. nem rikító színű, nagyon megkímélt. Ikrek lettek a kistesók ezért kell eladjam. nem szívesen adnám el 10 ezerért azért már egy sportkocsit se lehet venni. Szerintetek mennyi a reális ára?
2013. febr. 21. 07:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
attól is függ hogy helyileg hol vagy, egyébként 10 ezerért nem drága, persze az állapottól is függ!
2013. febr. 21. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Pedig max. 10e a realis ara.
2013. febr. 21. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Őszinte leszek ne haragudj. Az a baj hogy nem egy nagy márka nem is vmi extrább kinézetűek ezek a babakocsik.Plusz manapság az emberek jó része több funkciósat vesz tehát ami egy váz és rá mózes, hordi, sportrész.

Ha sportot vesz ott meg a fő szempont hogy kicsire csukódjon meg amúgy se legyen már olyan nagy terjedelmű mint a kisebb korban használt.

Aztán sok függ a képtől is.

Ha 2 éve árulok akkor gondolom még régebb óta vetted , nem lehet vmi új modell. Így tényleg csak az fogja megvenni akinek mindegy csak vegyen vmilyen kocsit, ők pedig nem adnak ki rá 10 ezer ft-nál többet.

Nekem 4 gyerekem van (2 majd ikrek) és volt már jó pár babakocsink és tényleg ez a tapasztalatom, hogy mélyen áron alul mennek el a babakocsik, főleg ha vmi régebbi modell.

2013. febr. 21. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
na a lényeg meg lemaradt 3 as vagyok, hogy mostanság az apródon meg jófogáson jobban elmennek a babakocsik mert ez meg a másik dolog hogy a babakocsikat nem szeretik így lutrira fotó Alapján megvenni hanem szeretik megnézni, és a teszveszen vaterán ugye nincs ilyen mert ott le kell ütni és utána kapod meg az elérhetőséget.
2013. febr. 21. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Rengeteg ilyen kocsi van 15ft alatt. Szerintem csak úgy tudod eladni, ha csökkentesz az áron vagy adsz ajándékba mellé valamit. Persze attól is függ, hogy hol laksz meg attól is, hogy milyen állapotban van. Meg a színétől is, mert az sem mindegy.
2013. febr. 21. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Nem haragszom sőt őszinte válaszokat várok :) Mert tényleg jó állapotú, egy éve árulom idén lesz 3 éve hogy vettük. Linkelek hogy lehessen látni.


[link]


Én tudom hogy szeretik sokan a mózeses babakocsit , de mi kétszobás lakásban lakunk ha már nem kell a mózes akkor rakosgathatnám ide-oda, ezt a fajtát meg csak fel kell hajtani és kész a sportkocsi ezért vettem ilyet. Akkor azt mondjátok 10 ezer ft... azért nme értem mert sokan ugyanezt a tipust 30-34 ezerért adják az aukciós oldalakon..kíváncsi leszek el tudja-e adni.

2013. febr. 21. 07:49
 7/16 anonim ***** válasza:
Nálunk van egy Babakocsiszerviz, oda bevittem es az új árának a felét kaptam érte. Hibátlan volt a kocsi, Csala. Akerekein látszott, hogy használt, szerintem a tulaj újkent is adta tovább egy kerek csere utan.
2013. febr. 21. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálkozz az apródon vagy a jófogáson! Én is inkább ott vásárolok, mert szeretném látni mi az amit veszek! A babakocsi meg főleg nem azok közé tartozik amit kép alapján be mer vállalni az ember! De ha van a környéketeken olyan bababolt ahol vesznek használt dolgokat ott is megpróbálhatod!
2013. febr. 21. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nekünk szerencsénk volt ezek szerint. Raf-pol King babakocsit adtunk el távoli ismerősnek 25 e ft-ért.
2013. febr. 21. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Én Apródon,Jófogáson hirdettem,teljesen márkátlan,nehéz multifunkciós babakocsit(lengyel),hordozóval,kenguruval és 12eFt-ért elvitték,kb. 1 hétig volt fent a hirdetés.
2013. febr. 21. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!