Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ennyi agyament anyuka van?...

Ennyi agyament anyuka van? Komolyan ezt el se hiszem! Veszélyben gyakorira írogatni?!

Figyelt kérdés
Ne haragudjatok,nem szoktam így kiakadni meg ítélkezni se,de bizonyos helyzeteknél nagyon fel vagyok háborodva!Annyi olyan kérdéssel találkozom itt mostanában,hogy az anyuka/baba veszélyben van,kórházban kéne lennie,de legalább dokit hívnia,és itt írogat gyakorin,hogy mit tegyen.Ennyire felkészületlenek a terhességgel kapcsolatban?Jó,vannak dolgok amiket én sem tudtam.Tény.De azért az alapvető dolgok,hogyha vérzel/sok barnás folyásod van/20-on akárhány hetesen 3-4 órája görcsölsz és nem múlnak/elfolyik a magzatvíz és még sorolhatnám azonnal kórház?Ilyenekkel nincsenek tisztában?Én is megijedtem mikor elfolyt a vizem-pedig már várható is volt.-Nem tudtam hirtelen mit csináljak.Na,de basszus elfolyt fél órája a magzatvizem,valószínűleg már lassan szülök,orvosi kézben kéne legyek mihamarabb,és gyakorin írok még gyorsan egy kérdést?!Nem tudja mi a teendő.Lehet.De a szülés előtt pár órával megkérdezni,hogy most elfolyt a víz,akkor menjek kórházba?Hihetetlen,esküszöm.Mindenhol/mindenkinek az az első mondata,hogy ilyenkor amint tudunk menjünk kórházba,jó lenne a lehető leghamarabb.Vagy ömlik valakiből a vér (terhesen) és nem hív azonnal egy mentőt?Esetleg nem mocorog a baba már egy hete-mondjuk a 20.héten,előtte rendszeresen érezhető volt már-és tőlünk kérdezgetni,hogy "jaj,ugye minden rendben van?" Megáll az eszem.Egy kis életről van szó,hogy lehet sok anyuka ilyen felelőtlen?!
2013. febr. 21. 19:59
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Én csak annyit füznék ehhez, hogy ez is az internetnek köszönhető.
2013. febr. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
szia.azt hiszem megtaláltam a kérdést amin ki akadtál.mikor elolvastam mondom "atya úr isten ez normááliisss???" még én is megijedtem.de most írt a kérdező hogy nincs amúgy ilyen gondja csak mi lenne ha esetleg előfordúlna.ÚR ISTEEEEN!!!! amúgy egyet értek veled TELJES MÉRTÉKBEN!!!
2013. febr. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem az szokott kiakasztani,amikor irják, h nem mozog a baba és sokan azt irják, jajj hát nekem is volt ilyen és nem volt gond. Szerintem ilyenkor minden esetben kórház, inkább feleslegesen, mint későn.
2013. febr. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
2-ES vagyok. 3-as neked is igazat adok.én meg azon szoktam nagyot nézni mikor valaki nagyon sürgősnek tüntet fel egy kérdést aztán nem ír vissza a válaszolóknak hanem csak úgy eltünik a kedves kérdező.aztán pár nap múlva felteszi ugyanazt a kérdést csak kissé átfogalmazva és mikor a válaszolók erre rá jönnek akkor megint eltünik a kérdező :D
2013. febr. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajna sok a lusta és buta ember. :( Csak azért irogatnak, hogy önigazolást keressenek és sajnos legtöbbször találnak is.
2013. febr. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A dől a vér belőlem kérdésre gondolsz?


Az a csaj nem normális, nem ismertetek rá?



Amúgy én is megrökönyödöm néha. Most konkrét példa nem jut eszembe ha agyon ütnek sem, se olvasok néha olyanokat, hogy égnek áll a hajam. Kb mintha a kérdező most szállt volna le a Marsról.

2013. febr. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Tényleg sok kérdés van itt, amitől égnek áll az ember hátán a szőr. Ez a dől a vér belőlem 30hetes kismama.. hát tényleg egy.....

A kedvencem most a nem udnorodsz az újszülöttektől kérés volt- na ott is amilyen válaszok jöttek. Elgondolkodtam, hogy milyen bolygón élünk, milyen emberek azok, akik undorítónak tartanak egy újszülöttet. Még ha nem is a legjobb formájában jön világra egy baba, de hogy unodrító legyen???

Totál kiakadtam!!!

:))

2013. febr. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben egyetértek Veled Kedves Kérdező! Az ilyen "anyukáknak" alaposan rendet kéne tenni a fejükben!
2013. febr. 22. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
sajna itt sok a buta kérdés,néhány kérdés közben nekem is felmerül hogy ennyire tudatlan az illetö.
2013. febr. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!