Ez ilyen marad?

Figyelt kérdés

sziassztok. 3 honapos babam csak haton hajlando aludni,lenni. Napkozben babahintaban ul, de ugye akkor is haton, a kis feje mar most eleg lapos...

Sehogy mashogy nem hajlando lenni. Mit tehetnek, hogy ne legyen lapos a feje?

Igy fog neki maradni vagy szepen visszakerekedik az ido mulasaval?


2013. febr. 21. 23:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia!Az én kis hercegnőm is ilyen volt,nem és nem akart csak háton aludni,lenni.Azóta is háton alszik,most 9 hónapos.A feje szépen visszaalakult,bár én is féltem,mert eléggé ellapult neki is hátul,de most már szép kerek,úgy h ne aggódj!
2013. febr. 22. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ahh koszi, kicsit megnyugodtam akkor. Szegenynek meg a haja sem no hatul , a feje tetejen meg korahoz kepest iszonyat hosszu :)
2013. febr. 22. 00:26
 3/9 anonim ***** válasza:
Akkor is ragd hasra napont többször ha nem szereti, a babahintát amiben ülnie kell azt meg felejtsd el.
2013. febr. 22. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
első vagyok,nekünk is gyönyörű,dús hajjal született és képzeld,kihullott hátul,mert mindig ott feküdt,lett egy kerek kopasz folt,de ne aggódj,már az is visszanőtt
2013. febr. 22. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
hehe nekunk is pont igy van most :) koszi a valaszt :)
2013. febr. 22. 00:55
 6/9 anonim ***** válasza:
Szívesen,jó éjszakát!
2013. febr. 22. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekunk a gyogytornasz azt mondta, muszaj hasra fetetni, meg akkor is, ha sir, mert egyes mozgasformak igy alakulnak ki, illetve az izmoknak igy a jo. Kezdetben sirdogalt, de aztan feladja es vegul rajon, hogy ez milyen szuper. Ultethetos babahinta amig a kicsi onalloan nem ul tilos, illetve egesz nap nem fekudhet- ulhet ugyanabban a hintaban, testhelyzetben.
2013. febr. 22. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
koszi a hasznos tanacsokat, megprobalom hasra tenni matol kezdve de szegeny annyira sir , rossz nezni :(
2013. febr. 22. 16:13
 9/9 frászkarikaborsó ***** válasza:
próbáld azt hogy először nem simán hasra teszed, hanem a saját mellkasodra, és hátradőlsz egy fotelben. Hátha úgy nem sír, és ha azt sokszor csináljátok, akkor utána próbáld simán hasra tenni és akkor is menj elé úgy hogy tudja nézni az arcodat. Szórakoztasd, úgy jobban bírják. Én tegnap 25 percen keresztül álltam az ágy előtt és húzgáltam a pulóveremen a cipzárt föl-le, mert ez érdekelte. Közben végig hason volt :) 3,5 hós.
2013. febr. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!