Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen játékot vegyek 2hós...

Milyen játékot vegyek 2hós fiamnak, ami leköti néha kicsit? Hinta? De milyen?

Figyelt kérdés

2013. febr. 22. 07:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Adamo hintát
2013. febr. 22. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Fisher price aqárium hinta nekem nagyon bevál 1.5 éves koráig használta...
2013. febr. 22. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Játszószőnyeget. Az én kislányom már két hós kora óta nagyon szereti nézegetni a függő játékokat, és sokszor püföli is.
2013. febr. 22. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hintából Adamo-t javasolnám én is, nagyon jó, és ilyen picinek szerintem még csak az való igazán...
2013. febr. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is a függő-játékok híve vagyok. 3,5 hónapos kislányomat akár 45 percre is leköti. Nem beszélve arról, hogy eszméletlen fejleszti őket, a lányom pl nagyon ügyesen fog már. A másik a zenélő-forgó, amit nagyon szeret nézegetni. Az kicsit kevesebb ideig, de leköti. Hátha nálatok is beválik.
2013. febr. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 frászkarikaborsó ***** válasza:
2 hósan szeritem bármit ami sokáig zenél és mozog is, pl. zenélő forgó. Viszont nem fogja sokáig lekötni, arra számíts :)
2013. febr. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem is 2 hónapos a kisfiam.

mi karácsonyra kaptunk játszószőnyeget, aminek az oldala felhajtható, az is szép színes, meg vannak csüngő játékok rajta, tükör, meg zenélő villogó napocska. 1 hónaposan már beletettük, ha ébren volt. Először 5 percet, aztán egy hét múlva már 10-et volt el benne és így tovább. Fontos, hogy jó passzban kell beletenni, amikor amúgy is nézelődne. Most már akár egy órát is elvan benne mellettem, néha hozzászólok, megsimogatom, és akkorákat kacarászik, nevetgél, mosolyog, gügyörészik, csapkodja a kezeivel (néha mintha már célirányosan is nyúlna, persze fogni még nem tud). Szóval szerintem mindenképpen jó dolog minél előbb. Nekünk nagyon szereti. De szépen fokozatosan kell beleszoktatni, meg mutogatni neki a dolgokat. Jobb, mintha a csupasz falat bámulná valahol.


Adamo hintánk is van, az inkább lenyugtatásra jó, szeret (néha) benne hintázni, de hamar megunja, mert nem lát ki belőle (legalábbis szerintem azért). A játszószőnyeg tehát nekünk jobban bevált.

De persze, ha csak simán fekszik valahol, akkor érdemes körberakni színes játékokkal, dolgokkal. Kisfiamnak az egyik színes sálam a kedvence. És akkor azokat nézelődi. De, ahogy az előttem levők írték, lényegében minden színes, zenélő dolog jó lehet. Forgó játékunk is van a kiságyban, de azt csak esténként szoktuk bevetni, hogy ha nem akar még aludni, akkor is ellegyen a kiságyban, és magától elaludjon egy idő után. Remélem segítettem.

2013. febr. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!