Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek? 7 és fél honapos...

Mit tegyek? 7 és fél honapos babám nem akar forgolodni,1 honapja már forgolodott, de elutaztunk 2 hétre és azota nem akar forgolodni csak sir ha megunta a häton vagy a hason fekvést.

Figyelt kérdés
Igaz kevés lehetösöge volt a szabadsàg alatt a földön fekvésre.Azt azért hozzä kell tennem, hogy màr ül, ha felültetem. Ha hason van tolja magàt hàtrafele, de nem forgolodik. Nem tudom, hogy ez mennyire normàlis! Azt azért hozzä kell tennem, hogy màr ül, ha felültetem. Ha hason van tolja magàt hàtrafele, de nem forgolodik. Nem tudom, hogy ez mennyire normàlis!
2013. febr. 22. 08:19
 1/6 A kérdező kommentje:
bocsànat az ismétlésért nem szàndékos volt!
2013. febr. 22. 08:21
 2/6 anonim ***** válasza:
Ebben mindenképpen háziorvos vagy védőnő tud segiteni, szerintem már kellene forognia de lehet gogy ő ilyen kicsit lustibb manó.hivd fel őket.
2013. febr. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]


Első közben én megpróbálnám visszavezetni a forgásra, hiszen azt írod, hogy már képes rá, hisz csinálta.

Az én lányom is betöltötte a 7 hónapot, amikor még nem tudott hasról hátra visszafordulni, úgyhogy már aggódtam, és megmutattam a videó alapján neki egyik este, hogy hogy kell. Először nem tetszett neki a dolog, háborgott, de másnap reggel már maga csinálta, és nagyon hamar belelendült a forogva közlekedésbe is.

De igen, már kellene csinálnia, és az, hogy ülteted egyébként hátráltatja a fejlődésben, legyen minél többet a földön fekve hason-háton egyaránt. Amíg nem tud maga felülni, semmi szükség nincs arra, hogy ültesd, a gerincének sem igazán jó...

2013. febr. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
huuu kedves 3.-dik szuper a video!köszönöm! :)))))
2013. febr. 22. 12:56
 5/6 A kérdező kommentje:
jah és azt kifelejtettem,hogy lehetséges hogy azért is hagyta abba a forgolodàst,mert fordulàs közben többször is beütötte a fejét és lehet,hogy fél.
2013. febr. 22. 12:58
 6/6 anonim ***** válasza:

Nincs mit, remélem segít!

Lehet, hogy megütötte magát, valamelyik videóban mondja is a pasi, hogy óvatosan csináljuk, mert ha megüti magát, akkor hajlamosak pár hétig hanyagolni....

Jó gyakorlást, remélem mielőbb sikerül újra megszerettetni vele! :)

2013. febr. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!