Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ugye jól tettem, hogy ezt tettem?

Ugye jól tettem, hogy ezt tettem?

Figyelt kérdés

5 tagú a családunk, a 2 ovis gyerkőcömnek torokgyulladása van, nekem és a férjemnek influenzánk :(

Magas láz, végtagfájdalom stb...

Van egy 15 hónapos babánk is.

Úgy gondoltam, hogy az lesz Neki a legjobb, ha a nagyinál lesz amíg meggyógyolunk, szerencsére Ő nem kapott el semmit.

Mama imádja, minden nap többször beszélünk, Kicsim ismeri,mert rendzseresen találkozunk.

Már szerda óta ott va, én itthon bőgök, annyira hiányzik :(


Ugye Ti is így tettetek volna?

Tudom, hogy ennyi idő nagyon sok távol az anyától, de ha elkapja az influenzát az Neki nagyon nem lenne jó :(

Nemrég volt bárányhimlős, a szervezete még le van gyengülve :(


Nyugtassatok meg, hogy nem lesz baj ebból a kb. 4- napból :(


2013. febr. 22. 09:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Én nem tudtam volna kire rábízni, de ha lett volna, bizonyára nekem is eszembe jutott volna ez a lehetőség.

Valószínű nekem is piszkosul hiányozna, de ha így alakult, és ezt látod a legjobbnak, akkor ne emészd magad. Kibírjátok a 4 napot, és ettől nem lesz senkinek baja.

2013. febr. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem lesz belőle baj, ne aggódj. Gyorsan gyógyuljatok meg, és utána lehettek együtt. HA jól érzi magát a mamánál, annál jobb, hiszen te betegen úgysem tudnál annyira rákoncentrálni, mint a mama.
2013. febr. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jól tetted,jó helyen van,nagyi elkényezteti kicsit,nem lesz semmi baja.
2013. febr. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is annyira fájó szívvel tettem volna ezt :( Mondjuk én nem tudom kire rábízni, de ha +tehetném hogy ilyen esetben megbízható, szerető nagyihoz vigyem, megtettem volna! A ti esetetekben szerintem elkapta volna és elég a 2 gyerkőccel és magatokkal megküzdeni, nem hogy egy 15 hós babával. Ne aggódj, ne sírj, hívd fel mindig ha rossz kedved van :) Jól érzi ott magát, hogy nem vagy ott?
2013. febr. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Teljesen jól cselekedtél,én is ezt tettem volna.

Az én fiam is 15 hós,imádják egymást a nagyival így gondolkodás nélkül rábíznám ha influenzáról lenne szó.

Biztosan nagyon rossz lenne nekem és az apjának is,de a gyermeknek meg ez lenne jó és jelen esetben csak ez számít...

Jobbulást mindnyájatoknak!

2013. febr. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm Nektek a válaszokat és a jókívánságokat!


Nagyon-nagyon hiányzik a Kisfiam :(

az biztos, hogy Neki most így a legjobb (mármint az, hogy nem lesz influenzás)

2013. febr. 22. 10:57
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi is csináltunk már olyat, hogy a 11 hónaposunk 2 éjszakát a nagyinál töltött, amikor én lázas voltam. Remekül elvolt, jól kijönnek, minden rendben volt.
2013. febr. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!