Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Leírnátok hogy hogy...

Anyukák! Leírnátok hogy hogy álltok a hozzátáplálással? Mikor mit eszik a babátok? és hány hónapos? Csak kíváncsi vagyok

Figyelt kérdés
2013. febr. 22. 09:57
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én kisfiam 4 hónapos és már adok neki bébiételeket. 2,5 hónapos volt mikor elkezdtem neki adni almát repát krumplit először mindig csak pár kanállal és egyre többet.

Az én babám tápszeres sajnos...

Nagyon ízlik neki a bébiétel :)

2013. febr. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A fiam 8,5 hónapos. Reggelire és vacsorára eszik tápszert. Tízórai joghurt, gyümölcsös túró vagy gyümölcs, ebéd főzelék husival, sajttal, uzsonna gyümölcs vagy tejpép. Szerencsére nagyon jó étvágyú gyerekem van.
2013. febr. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Almalevet kap, meg egy-két kanál őszibarack-alma pürét. Ez megy már 2 hete. Ha több pürét adok, megfájdul a hasa. 4 hónapos, tápszeres.
2013. febr. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

6 hónapos, kislány :


Reggeli : 200 ml tápszer

Tízórai : 190ml Gyümölcs

Ebéd : 190ml Főzelék

Uzsonna : Krémturó, youghurt, tejpép, gyümölcs ( turó )

2013. febr. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
És a vacsora 200 ml tápszer
2013. febr. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Őszibarack alma pürét hogy csinálod hármas?

Üveges? Bocsi, nálunk még nem aktuális a hozzátáplálás, csak infókat gyűjtök. :) 15 hetes a kislányunk.

2013. febr. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Kriszta0102 válasza:
6hónapos a kisfiam: Reggelire tápszer 7körül,10körül gyümölcspüré,12-1körül ebédre zöldség püré-főzelék,4körül uzsira tejpép,8 körül vacsira tápszer
2013. febr. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem a 3-mas vagyok, de van üveges is meg otthon is le reszeled AZ ALMÁT AZTÁN A BARACKOT ÉS ÖSZE KEVERED :)
2013. febr. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Üveges. Itt most nem árulnak barackot sehol.
2013. febr. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!