Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik szoktak baba dolgokat a...

Akik szoktak baba dolgokat a netről rendelni?

Figyelt kérdés
Meg vagyok az ilyenekkel elégedve? Esetleg ha hirdetős oldalról vesztek dolgokat azokkal mi a tapasztalat?
2013. febr. 22. 16:11
 1/5 anonim ***** válasza:
eddig én nagyon jól jártam mindig. pici hibával nagyon jó minőségű dolgokat vettem. pl kiságyat negyedannyiért, 57 ezer forintos babakocsit 20ezerért, nagyon jó dolgokat lehet kifogni. :)
2013. febr. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia! En nem hirdetosrol, hanem webshopbol rendeltem sok mindent, mert olcsobban jott ki még szallitassal egyutt is mintha a kozeli boltokba mentem volna. Mindennel teljesen meg voltam eddig elegedve, egy kis gond volt csak, hogy a merev pelenkazo lapon volt egy kb 1 centis pici lyuk, de pont a pvc illesztesenel van, es ugyis ramegy majd egy textil pelus, ugyhogy nem pattogtam miatta. Ja, es majdnem félaron sikerult venni a tobbi bolthoz kepest.

A babakocsit is netrol rendeltem (bar elotte kiprobaltam a Brendonban hogy lassam milyen), teljesen rendben van az is.

2013. febr. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
mi játékokat és ruhákat,meg egy kiságyat vettünk,eddig meg voltunk mindennel elégedve
2013. febr. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Csak ruhát és játékot szoktam, innen.

Nem csalódtam még.


[link]


[link]

2013. febr. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ruhát, játékot, kiságyat, pelenkázót, fali matricákat, szennyes tartót és mindent szinte onnan rendelek, mert nagyobb a választék, olcsóbb és a minőségével sem volt még sosem baj.
2013. febr. 23. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!