Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kertes házban élők, ti mit...

Frászkarikaborsó kérdése:

Kertes házban élők, ti mit csináltok a tavaszi rovarinvázióval? Féltem a babát.

Figyelt kérdés
tegnap is találtam bent valami darázsszerűt meg ma is, szúnyogháló van, mégis bejönnek... :(
2013. febr. 22. 18:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Én nem tartok ettől! Van darázsirtó folyadékunk, amit fel kell lógatni, nem mondom, h 100%-os, de valamennyit ér. Nekünk is mindenhol van szúnyogháló! Őszintén szólva ez az élet rendje, nem tudjuk őket mindentől megvédeni! Úgy ahogy engem is megcsíphet bármi bármikor, így őt is... De nyilván nem rakom a kas alá :)
2013. febr. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
tudom hogy paramami vagyok de pont a játszószőnyegen volt az egyik, mi van ha valamelyik plüssre mászik és nem veszem észre és bemegy a szájába? tiszta gyomoridegem van :(
2013. febr. 22. 19:17
 3/9 anonim ***** válasza:

Hát akkor jobb, ha szoktatod magad, mert bár nem tudom mennyi idős a gyereked, de eljön az az idő, amikor kint a kertben fog fetrengeni, és ott is ezer ilyen "szörnyű veszély" fogja fenyegetni.

A gyerek érdekében jobb lenne, ha lazítanál kicsit.

2013. febr. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
Nyugi! Ne stresszelj már most! Legyen otthon kalcium, ha bármi gond lenne... De tényleg nem lehetünk ott mindenhol! És még óriási hó van, lehet 2-3 hónap múlva már nem is fog aggasztani a dolog! :)
2013. febr. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
3,5 hós még csak, épp most kezdett mindent a szájába venni
2013. febr. 22. 19:41
 6/9 A kérdező kommentje:
ja tényleg most jutott eszembe hogy a babakocsiba is simán berepülhet egy darázs... áááá tisztára beteg vagyok nem tudom sírjak vagy nevessek magamon :)
2013. febr. 22. 19:45
 7/9 anonim ***** válasza:

Kislányunk is 3,5 hós. Ősszel költöztünk kertes házba, nem tudom milyen rovarok fognak itt ránk leselkedni. A minap a játszószőnyegén láttam egy hangyát, tiszta ideg lettem. Azóta mindig csak úgy teszem rá, ha előtte alaposan átvizsgálom. Bár, ez panelban is megtörténhetett volna.

Szerintem ne legyél ennyire parás! A játszótéren, az erkélyen, bárhol találkozhat egy darázzsal. Legyél felkészült, legyen nálad mindig valami szer, ami ilyenkor kellhet!

2013. febr. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekünk ezek szerint szerencsénk van, darázs és társait kinn tartja a szúnyogháló, "csak" a poloska és egy féle borzalmas, nagy dög jön be rajta. De nem vészes. Meg hangya. Csak egy csíkba, de amióta ebbe a házba lakunk - lassan 2 éve - egy időbe előjönnek majd eltünnek.

Tényleg ne parázz ennyire, mert ha elkezd majd közlekedni, megbolondulsz :-).


2,5 éves kislány anyukája

2013. febr. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudsz ellene mit tenni.Az én lányomat tavaly a babakocsiban csípte meg egy darázs.Sírt egy picit,néztem,hogy nem jön e elő valami alergiás reakció és enyi.Amíg pici volt én is így paráztam mint te,de most hogy lassan 3 éves már hozzászoktam az ilyen"veszélyekhez" :))
2013. febr. 23. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!