Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki hogy szoktatta le babáját...

Ki hogy szoktatta le babáját a szopizásról?

Figyelt kérdés

Én már szeretném leszoktatni legalább annyira hogy csak reggel és este szopizzon, de annyira nehéz. Még éjjel is cicizik ha felkel. Valamikor a rendes kaját nem is hajlandó megenni, mert cicizne inkább. Kíváncsi lennék, kinek hogy sikerült, mert nekem már (lehet sokan meglincselnek ezért) annyira megterhelő, és már nem szeretném ezt.

Köszönöm előre is a tippeket, tanácsokat!


2013. febr. 22. 21:48
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Mindegyiket az éjszakai szopásról már 2 hónapos korukra leszoktattam. Teljesen saját maguktól hagyták abba, amikor már ettek mindent,
2013. febr. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 wartburg353s ***** válasza:
Mennyi idős a kisbabád? Az enyém már 8 hónapos korában abbahagyta, saját döntése volt, egyre több rendes ételt kapott napközben, és kevesebb lett a tejem. Még erőltettem kicsit a dolgot (bár akkor már csak bimbóvédővel ment, mert kisebesedett mindkét mellbimbóm), egyik délután akartam szoptatni a fiacskámat, mert már eljött az étkezés ideje, amikor mellre tettem volna, eltolt magától, és az apja felé kezdett mutogatni, aki éppen evett valamit. Akkor jöttem rá, hogy már nem érdekli a dolog, és rendes ételt akar. Nem is nagyon kérte ezután, és szépen elapadt a tejem. Ez a történet nem volt túl hasznos neked, gondolom, de előbb-utóbb majd a te kisbabádnál is eljön az az idő, amikor nem igényli. Éjszaka próbáld azt, hogy este jól megeteted, és amikor ébred, nem adsz neki cicit, csak magadhoz öleled. Lehet, hogy csak hozzád akar bújni.
2013. febr. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!