Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9hó körüli gyermeketek hányszo...

9hó körüli gyermeketek hányszor alszik napközben? Kislányom újból 3szor alszik a 2 helyett? Más is volt így?

Figyelt kérdés

Már kb 2 hónapja kislányom 2szer aludt napközben, most meg kb 2hete kidől 2-2,5 max 3óra ébrenlét után, így egy nap 3szor alszik!

lehet, hogy azért mert már kúszik, mászik, meg sem áll és jobban elfárad?


2013. febr. 23. 08:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
az én 9 hónaposom is 3* alszik egy nap. két órát van fent kb, utána 1 órát alszik. igen, valószínűleg azért alszik többet, mert többet mozog, és mostmár sok minden történik Vele :)
2013. febr. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én 9 hónapos (1 hét múlva már 10) kislányom meg inkább keveset alszik. Ő már több mint 2 hónapja felállt, pár napja bútorok körül kapaszkodva lépeget, mászik, mint a villám, mégis csak 2x alszik. Ebéd után másfél-2 órát, és uzsonna után 1-másfél órát.
2013. febr. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is úgy vagyok, mint az 1. válaszoló, illetve a kedves kérdező.

És, így is végigalussza az éjszakát.

2013. febr. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én lányom még sokszor 11 hónaposan is háromszor aludt napközben. És mellette este 8-tól reggel fél 8-ig aludt, ébredés nélkül. 1 éves korában egyik napról a másikra változott meg az alvása, 1 hónapig aludt napi kétszer, most 13 hónaposan pedig egyszer is alig lehet lelőni. És mellette később, 9 körül alszik csak el.
2013. febr. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!