Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor lesz ebből fog? Kisfiam...

Mikor lesz ebből fog? Kisfiam 4,5 hónapos,1 hónapja szneved a fogával neha sírás +nyűgösség.2 napja egész nap erős sírás, ma csak 3x panadol-lal bírta. Alól látom az ínye alatt a fogakat, de nagyobb duzzanatot nem. Mikor lesz ebből fog?

Figyelt kérdés
2009. szept. 9. 20:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha még nincs megduzzadva, hónapokig is eltarthat, hogy kijöjjenek a fogak. Biztos vagy benne, hogy a fogától szenved ennyire???
2009. szept. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sajnos amíg nincs megduzzadva, addig nem tudni meddig tart. Ha már duzzadt az íny, akkor már csak napok kédése.
2009. szept. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A helyedben megmutatnám a dokinak. Mert még nagyon sok fognak kell kibújnia, és nem szerencsés, ha ennyit kell gyógyszerezned. Vagy esetleg próbálj meg valami természetes módszert. Hallottam ilyet, hogy a borostyán lánc használ, meg láttam fogzást segítő ibolya gyökeret is. De nálunk például a sima hűtőbe hűthető rágóka vált be.

A lányom most 1 éves, 6 foga van, mind a hattal hetekig szenvedett, szóval abszolút együtt érzek!

2009. szept. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
1 hete látta doki azt mondta semmi baja, szélesedik at ínye. az milyen ha duzzadt?
2009. szept. 9. 20:56
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem biztos,hogy be fog duzzadni az én gyermekemnek se volt duzzadt.2 hónapig szenvedett majd 5 hónaposan kibujt az alsó 2 és utána a többi!

Dentinox N gél,próbáld meg ez sokat segít nekünk meg a Vibrocul-kup!

2009. szept. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kislányom 7,5 hónapos, és 1,5 hónapja kínlódunk. Ki tudja, meddig tart még.... Én Nurofent adtam Neki eddig csak, de csak 1-2 napig lefekvés előtt, plusz Viburcol kúp.
2009. szept. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az én lányom most 9hós, kb két hete bújt ki az első két foga, 4hós kora óta nyáladzott meg produkálta a többi tünetet. Dentinox N gél, rosszabb esetben nurofen vált be, de természetesen vannak bevált rágókáink is(hűtenivalók meg mindenféle recések). Szerintem ha közel a fog érezni fogsz egy kis élet is a duzzanatban, nálunk la. is így volt. Sok sikert!
2009. szept. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2009. szept. 10. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!