Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány cm-es baba hordozókendőt...

Hány cm-es baba hordozókendőt vegyek? Méreteim : kb 165 cm és 57 kg. Főleg háton hordanám a most 8 hónapos és kg-os babámat. Tudnátok segíteni? én didymos fajtájúra gondoltsm, mert csak jót olvastam róluk.

Figyelt kérdés

2013. febr. 24. 15:43
 1/7 anonim ***** válasza:
4,2 m már jó. Ennyi pénzért háti hordozáshoz sokkal jobbak a csatos hordozók.
2013. febr. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Esetleg tudsz tanácsot adni, hogy milyet vegyek? és merre lelem? köszi
2013. febr. 24. 16:20
 3/7 anonim ***** válasza:

Nagyon jó gondolat a kendő és a Didymos márka is:)!

Ezekhez a paraméterekhez, batyu nevű kötéshez neked elég egy 4es mérteű, 370- 380 cm hosszú kendő:)!

A csatost inkább már járni tudó gyerekhez ajánlom:). Ezen kívül a szövött kendővel csípőre is tudod tenni a babádat, ami azért néha nem jön rosszul, főleg ha fáradt például.

2013. febr. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56%
Van szinte az egész országban hordozós klub, ahol 4-500Ft-ért havonta lehet bérelni, s minden hónapban változtathatod, mert van 20-30-féle.Spórolsz, és segítséget is kapsz. nagyon super én is nemrég csatlakoztam,itt a gyakorin ajánlották.
2013. febr. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm :) kipróbálom a kendőt:) köszi, ez előrelendített:) már alig várom,hogy kipróbáljuk:)
2013. febr. 24. 19:48
 6/7 anonim ***** válasza:
56%

A didymos indio pl nagyon hálás kendő, könnyű kötni, vékony, nyáron sem meleg. Neked a Te méreteiddel tényleg elég a 370-es, de a 420-as biztosan.


Még a Manduca nagyon-nagyon jó cucc, az egy ergonomikus csatos hordozó, én most télen gyakorlatilag csak azt használom.

Meg még ha rövid időre, csípőre kell felkapni a gyereket, akkor egy karikás kendő (ring sling) szuper szolgálatot tesz. Nekem mindig bent van az autóban, pikkpakk ki-be lehet dobni a gyereket.

2013. febr. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem csatosból tündérputtony van. Nagyon szeretem. Sokféle van a piacon, érdemes körülnézni, többfélét próbálni.
2013. febr. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!