Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért ilyen mohón eszik a babám?

Miért ilyen mohón eszik a babám?

Figyelt kérdés
2 és fél hónapos babám,születésétöl kezdve mohón eszik,amit néha félre nyel és köhög,megpirosodik...én halálra rémülök,felemelem,vagy a hátát paskolom meg,és ez majdnem minden nap megtörténik.Tápszert kap,ugyhogy próbáltam kevésbé dölteni a cumis üveget,de akkor levegőt sziv,és ugysem jó.Akkor eszik nyugodtabban,ha fekve etetem,oldalrol kapja a cumit,de még ugy is félre tud nyelni.Hogy csináljam ,hogy ez ne történjen meg?Rettenetesen félek,amikor félre nyel,azt meg elképzelni sem merem,hogy mi lenne ha nem tudná felköhögni.Vagy lehet én bénázok valamit nagyon el?Légyszi irjatok
2013. febr. 24. 18:21
 1/6 frászkarikaborsó ***** válasza:
szerintem folyadékot nem tud úgy félrenyelni, hogy egy kis köhögésen kívül más baja is legyen.. az enyém anyatejes és ugyanezt csinálta ebben a korban, sokszor még levegőt sem vett köhögés előtt, ijesztő volt, de azért tudtam hogy nem lesz semmi baja.
2013. febr. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igen,olyan mintha nem kapna levegőt.Nagyon félek:(
2013. febr. 24. 18:36
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem túl nagy a lyuk a cumisüvegen? Esetleg próbálj ki más márkát.
2013. febr. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem.erre már én is gondoltam.volt már más fajta is,a leg kissebbet használja.
2013. febr. 24. 18:55
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én lányom pont ez volt csak ő még bukós is lett és abban is fuldoklott! (Azt nem írom le mi volt még nem akarlak megijeszteni!De ha nem bukós az nem történhet meg veletek!) Az már jó ha köhög mert nekem már kisebbként is csinálta mikor még nem tudott köhögni! Én ilyenkor Gyorsan a kezemre fektettem a melkasát előre dőntöttem és úgy ütögettem! Elég sokáig csinálta sajna! Nekem azt mondta egy doktornő,hogy folyadékban nem tud megfulladni! Mi MAM-os cumit használtunk még 9 hósan is 0 cumival! Én is mindig rettegtem!
2013. febr. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
pedig sajna neki is visszajön egy kicsi,amikor büfizik,de ez akkor van miután büfiztetéskor 2-őt 3-at büfizett,lefektetem és még jön egy harmadik,akkor oldalra megy az egész.Már percekkel a büfiztetés után.
2013. febr. 24. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!