Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért mondják azt sokan, hogy...

Miért mondják azt sokan, hogy 1-1,5 éves babával nem jó utazni?

Figyelt kérdés
A hosszú utazást nem bírják ilyenkor a gyerekek, vagy az idegen helyet?
2009. szept. 10. 08:55
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Igen, az én lányommal például a hosszú utazás is problémás, mert még akár rövid úton is szokott pl. hányni, nyűgösködni. Sajna még az sem megoldás, hogy várunk az étkezés után, mert mindig szoktunk. És nem tudom mitől hány, mert 10 utazásból 1-2x szokott és mindig hasonlóak a körülmények. Ezért rizikós. Az ottlét meg akkor nehéz (illetve ez nekünk nem jelentene pihenést), ha a gyerkőc még nem azt eszi, amit mi (ez szerencsére már nincs így), illetve idén azért nem vállaltuk be az utazást, mert a lányom most kezdett el menni önállóan, amikor utaztunk volna, akkor csak kézen fogva volt hajlandó. Egész nap kézenfogva vezetni pedig nem egy felüdülő tevékenység. :) 15,5hónapos kislány anyukája.
2009. szept. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
16%
Gyereke válogatja,én már 6 hetes kisfiammal utaztam a nagymamához,ráadásul vonattal,átszállással.Semmi gond nem volt.Úgy alakítottam,hogy a napi programját ne borítsam fel.
2009. szept. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%

Nekünk a fiammal nem volt gond, 1,5 évesen autóval voltunk Korzikán, éjjel mentünk ,végig aludt.

A kicsi 6 hónapos, vele már megjártuk Görögországot az idén nyáron, szintén autóval.

A lányom jobban aludt a kocsiban, mint itthon, egyszer sem kelt fel éjjel:-))

Szerinetm sokan egyszerűen nem mernek elindulni, pedig jobb volt mint itthon.

2009. szept. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%
szia! lassan egy éves fiam már csak egyszer hajlandó aludni egy nap, azt is hol itt, hol ott (még nem állt be a rendszer). így ha megyünk valahová, ébren van az úton. és ugye ki szeretne hosszú ideig leszíjazva ücsörögni, amikor egyébként a nap jelentős részében úgy pörög, hogy még enni is alig ér rá?! szóvan nálunk a hosszabb út rövidebb szakaszokra oszlik, beiktatva mindig egy kis fárasztás :) de így is előfordul nyűgi :(
2009. szept. 10. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%

Az én egy éves lányom sem birja a hosszú utat.Kitapasztaltam hogy 2 óránál többet nem tud megmaradni az autóban,azon belül akárhova mehetünk.

Pedig pici kora óta kocsihoz volt szoktatva, sokat autókáztunk, de mint az előtte válaszoló leirta,nem bir megmaradni egy helyben ülve hiszen amugy egész nap meg sem áll.

2009. szept. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
80%
Én babám 14 hónapos, az idegen helyet bírja, de az autóban utál utazni, vagy alszik vagy torka szakadtából üvölt.
2009. szept. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Értem, gondoltam, hogy az utazás miatt. Köszönöm!
2009. szept. 10. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!