Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mik a jelei ha a jön a fiam foga?

Mik a jelei ha a jön a fiam foga?

Figyelt kérdés

Napok ota nyűgös mindent a szajaba vesz,nyalzik is ,kezeit,ujjait,az osszs jatekot bele akarja tömni ami a kezébe kerul.

Ezek lehetnek a jelei?

Neztem az inyét nincs beduzzadva neki,nagyon picit feheres-de ez lehet amugy is olyan lenne,

Elso baba nem tudom mit kéne latnom ha jonne a fogacskaja.


Leirnatok nekem mibol latszik ha jon a foga?

Most 4honapos



2013. febr. 25. 13:32
 1/2 anonim ***** válasza:
általában jóval előbb elkezdenek nyáladzni, öklüket a szájukba tömködni, mint hogy kijönne a foguk.pirosabb lesz az ínye picit ha áttörés előtt van, valamint mi óránként keltünk éjjel pár napig, míg ki nem jött a foga...dentinoxot adtam neki, azzal elaludt, 1-2 órára :D ;)
2013. febr. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez még egy hosszabb folyamat lesz, nálunk is hasonlóan volt a dolog, mint az első válaszadónál (éjszakai kelések). Az áttörésnél volt a legrosszabb egyébként, akkor nagyon aludni sem akart, muszáj volt néha nurofent adni neki és folyamatosan kentem neki frezyderm fogínyápolóval, ami segített neki.
2013. febr. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!