Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gyerekorvos asztmatikus...

Gyerekorvos asztmatikus jellegű hangot hall a babám hörgőin (vagy hol), ma is hallotta meg 2 hete is, mondta vegyünk babyhalert, megvettem, mi ez a "betegség? Komoly? Asztmásak leszünk? Anyukák másnak akinek kellett ez mi lett a jövőben?

Figyelt kérdés

2013. febr. 25. 13:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Milyen gyógyszert kapott?
2013. febr. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
semmilyet, nem piros a torka, (már) ne folyik az orra, csak olyan pumpánk van, ventolin.
2013. febr. 25. 13:43
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha Ventolint írt fel ,akkor most asztmatikus gondja van. De ez nem jelenti azt, hogy asztmás a kicsi. Nem kaptatok pulmonológiára beutalót?

Kislányomat a 2. ilyen eset után küldte el kivizsgáltatni az orvosunk. Ő mind a 2x kórházba is került. Először befulladt, másodszor asztmás hörghurutja volt.

2013. febr. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
pulmonológiára hány hónapos kortól lehet menni? azt mondta hogy ha nagyobbak leszünk elküld. most szerdán kérte hogy menjünk vissza, hogy meghallgassa, de lehet erőltetem ezt a beutaló témát, hogy minél előbb...el vagyok kicsit keseredve :(
2013. febr. 25. 14:04
 5/9 anonim ***** válasza:

Mennyi idős a kicsi?

Kislányomat 11 hónapos múlt amikor először mentünk. Én úgy tudom nincs korhoz kötve, láttam már ott nagyon pici, pólyás babát is.

2013. febr. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
7,5 hónapos. köszi a válaszokat.
2013. febr. 25. 14:09
 7/9 anonim ***** válasza:

Az én fiam kb. 11 hónapos volt, amikor meg volt fázva és jócskán köhögött ezért bevittük az ügyeletre. Ott mondta a doki,hogy hall zörejt, és kérdezte van-e allerigás a családban. Mondtuk,hogy a férjem a parlagfűre. Mondta,hogy az ilyen gyerekeknél előfordul az asztmatikus zörej, de még ne vegyünk babyhalert, elég ha egy üres tejfölös doboz alját kilyukasztok és oda illesztem az spray-t!

Utána viszont elvittem a házidokihoz is, aki szerint szimplán a megfázás miatt van egy kis hörgő gyulladás, nem érti miért ijesztget asztmával a másik doki! Ennek már több,mint 3 hónapja, azóta sincs semmi!

2013. febr. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
mi már túl vagyunk a tejfölös dobozon.
2013. febr. 25. 14:43
 9/9 emese.rodrigo válasza:
az én fiam most 3 és fél éves,de már párhónapos kora óta evohellert használunk és ventolin pipát és kupot .sajnos ezt nem lehet meg előzni :(nekűnk a november től- február elejéig ,havi szinten vagy 3 szor voltunk ijen betegek!én sajnos tapasztalótam sokat kérdezőskőtem amit tanácsolok sós vizet párologtass a szobába,ami nagyon sokat segitet az a hőrgőtágitó az a neve (spiropen )ez nagyon jóó!!meg van egy kup amit csak akor kell neki adni mikor már nagyon fullad (rectodelt kup)ez is nagyon jó lenyugszik tőlle és nagyon hamar el áll a fulladás ,de tanácsolom mindent csak akor agyál neki ha már nagyon fontos !pipát csak egy nap 6 szor ! mert sajnos én bele estem egy csábába én sajnos tul adagoltam szegénykémet !:(sok erőt kivánok hozáá mert nagyon nehéz,ja meg anyi hogy a hideg levegő nagyon jóó!!,ha van még kérdésed ted fel nyugodtan ha tudok válaszolok szia egy brohitiszes gyerek anyukája.
2013. febr. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!