Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Mégis mi ez, miért...

Anyukák! Mégis mi ez, miért csinálja? Mondjatok valamit, mert agyvérzést kapok:- (

Figyelt kérdés

Fiam 15 hós,korababa volt.Elég gyakran jártunk emiatt szemészetre és minden rendbe volt mindig.

Legutóbb decemberbe voltunk,akkor 13 hós volt és minden jó volt ott is.

Kb.két hete kezdte el csinálni amin kiakadok,eleinte ritkán,most meg egyre gyakrabban.

Mindkét szemével jobboldalra néz,de nagyon fentre,csak a szemfehérje látszik,tisztára mintha felakadna a szeme...

És nem tudom miért csinálja ezt!!!!!!

Hiába szólok rá,akkor is csinálja és baromi ijesztő,félek is.

Vagy csak játszik,vagy baj van a szemével,mire gondoljak?

Márc.14-én viszem egy komputeres gyermekszemészeti szűrésre (nem emiatt,egyébként is mennénk),de én addig agybajt kapok:-(

Segítenétek?????


2013. febr. 25. 16:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem tudom lehet hogy csak játszik de addig is vidd el őt a háziorvoshoz lehet ő tud mondani valamit. Minden jót kívánok
2013. febr. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Neurológushoz kérjetek haladéktalanul időpontot epilepszia kizárása miatt!
2013. febr. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp nézesd meg, de konnyen lehet, hogy csak jatszik vagy egy tikkrol van szo, amit majd kino. Az én fiam ennyi idosen allandoan a fejét razta, mintha nemet intene, nagyon ijeszto volt, aztan egyszer csak abbahagyta.
2013. febr. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Húúú,kedves 2.válaszoló,rám hoztad a frászt:-(

Nem nagyon értek az epilepsziához,de azért nem gondolnék ÉN rá,mert mikor csinálja,rászólok,hogy fiam,ne csináld már,akkor rögtön rám néz,ahogy egyébként is szokott,ha szólok neki.

Utána megint kezdi,megint szólok,megint rám néz,mintha csak azért is csinálná.

Konkrétan nem akad fel a szeme,pár mp-ig csinálja.

Mintha játszana,vagy nem tudom.

Még így is epilepsziára gondolsz?

Természetesen mihamarabb konzultálok orvossal!

2013. febr. 25. 17:16
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Én nem a 2.es vagyok, de az epilepsziának is több fajtája van, van az amit ugye az emberek többsége ismer, ami rángatózással és eszméletvesztéssel jár! Viszont van egy másik is, ami nem látható, nincs rázkódás, amikor az agy roham alatt van... nem tudom ennek mekkora az esélye, nekem anyósomnak volt ilyen rohama, és bár a szemét eleinte mozgatta, de utána már nem figyelt semmire, szóval valószínűleg ez is eszméletvesztéssel jár...


Nem hinném, hogy epilepszia lenne, de dokihoz mindenképp menj el vele, és ők meg fogják neked mondani, hogy a szemével van gond, vagy idegrendszeri probléma lehet..

2013. febr. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Az lemaradt, hogy azért nem tudom megmondani pontosan, hogy eszméletvesztéssel jár-e mert agydaganata volt, és már egyébként sem úgy reagált a dolgokra, ahogy normálisan.. De szerintem igen, mert utána már egyáltalán nem reagált!
2013. febr. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Második válaszoló vagyok. Ne haragudj, nem akartalak megijeszteni, csak az egyik típusú epilepsziának is lehet ez tünete. (ún parciális epilepszia) Természetesen ezt interneten nem lehet megállapítani pár sorból, úgyhogy én nagyon remélem, hogy nem ez lesz. Orvoshoz mindenképpen elvinném, nézzék meg.
2013. febr. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. febr. 26. 08:40
 9/11 anonim ***** válasza:

Erdekelne, mi volt ez, kiderült? Mit mondott az orvos? Elmult?

Jo egeszseget kivanok!

2013. jún. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszi az érdeklődést!

Semmi baja nincs,valami játék volt ez nála,amivel őrületbe kergetett...:-)

Nagyon ritkán még 1-1x megpróbálja csinálni,de mivel látja,hogy nem foglalkozunk vele,nem szólunk rá így befejezi.

Háziorvosnál,magánszemészeten és neurológusnál is voltunk ez ügybe,de szerencsére nem találtak semmit!

2013. jún. 21. 16:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!