Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3-as méretű pelenkát mekkora...

3-as méretű pelenkát mekkora babára adtok? Milyet érdemes venni, nektek melyik pelenka vált be?

Figyelt kérdés
2013. febr. 25. 18:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát mi 9 hónapos kortól 4-est használunk! Mi most vettünk először az aldiban sajna pénzhiány miatt és itt a legolcsóbb! Néztem a dm-ben id de az 60 ft-ra jött ki! És meglepődtem de nagyon jó ez a pelus! Amúgy éjszakára Pamperst használunk!
2013. febr. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Úgy értem mekkora súlyú babára?
2013. febr. 25. 18:53
 3/8 anonim ***** válasza:
én kb. 5 kg-tók adom, dm-eset, bevált. kislányomnak csak éjszakára 4-est 7 kg körül óta, mert néha reggelre kifolyt a pisi (de 11-12 órát van benne)
2013. febr. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 frászkarikaborsó ***** válasza:
kb 5,5 kiló volt kisfiam mikor elkezdtük, 3 és fél hós kor körül. Ő kifejezetten hosszú és vékony baba, mások akiknek dundibb babájuk van, kisebb súlynál szokták kezdeni a 3-ast. Én is DM-est vettem első körben de most a Rossmannban akciós a rossmanó kártyával a sajátmárkás, szerintem bevásárolok belőle :)
2013. febr. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

5 kiló felett kezdtük el használni, most 6-3 kiló.

Bella happyt használjuk, éjszakára is, nem folyik ki belőle semmi :), ha akciós, betárazunk belőle.

2013. febr. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5 kiló felett kezdtük el használni, mikor pont kifogyott a kettes. Nekünk a pine vált be és darabárra is nagyon jól kijön.
2013. febr. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
mi is 5 kg felett kezdtük használni, libero és huggies mikor melyik akciós ( ezeket használjuk születése óta)
2013. febr. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
5,5kiló volt a lányom mikor váltottunk,de már 5kilósan kellett volna,csak nem akartam kukába dobni.4esre most váltottunk 7,5kilósan.Tescos,Dada,Banbino,Toujours vált be.Éjjelre tescos,mert kényelmes és jól birja.2hónapos kora után váltottunk a 3-asra.
2013. febr. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!