Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hozzátáplálás! Hogyan tovább?

Hozzátáplálás! Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Lassan 7 hós a kisfiam, eszik sokféle gyümölcsöt, zöldséget, csirkemellet. Az "ebédet" már kiváltottuk zöldségekkel és a husival. Délelőtt szokott enni gyümit.

Most hogy tovább? Gyümivel is kitudom váltani a "tízórait", vagy az kevés Neki magában? Minden nap ehet gyümit? Allergiás a tejfehérjére, így tejpép kizárva, de vettem Neki Sinlac pépet, viszont azt mondta a doki, hogy azt csak úgy magában ne adjam Neki.


2013. febr. 25. 19:06
 1/3 Kriszta0102 válasza:
Nekünk a sinemill-t írták fel ,(ugyanaz mind a kettő csak a gyártó a más)most kezdjük uzsira.A 10órai nálunk is gyümi,az ebéd meg zöldség husival.Nekünk azt mondta a doki,hogy adhatom a sinemill-t magába nyugodtan mint pépet+ízesíthetem gyümivel is ha akarom,de nem muszáj.
2013. febr. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem meg ne siess így. Nem is kap anyatejet? Vagy milyen tápszert?

A gyümölcs tökéletesen megfelel neki tízóraira. Sőt, szerintem még a tápszer is sokáig. 7 hónaposan nem kell több étkezést kiváltani, ne terheld még a szervezetét. Az enyémek 1 éves korig szoptak napi 5-ször, és alig-alig fogadtak el mást. Most már nem kiváltás van, hanem hozzátáplálás.

2013. febr. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Rendben, köszönöm, akkor várok még. Vagyis kapja délelőtt a gyümit.

Allergiája miatt már nem kap anyatejet, mert elapadt a tejem sajnos, mivel elég sok mindent ki kellett vonnom az étrendemből. Tápszert kap.

2013. febr. 26. 07:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!