Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hónapos babának már szavakat...

7 hónapos babának már szavakat kéne mondania?

Figyelt kérdés
Az előbb írta egy anyuka, h a 7 hós babája mondja,h apa,baba stb. Enyém is 7 hós,de nem is sokat gagyarászik,inkább kiabál,sikít. Nálatok hogy volt?
2013. febr. 25. 19:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
dehogyis. Az én kisfiam 1.5 évesen kezdett el szavakat mondani,és 2 éves múlt,hogy elkezdett bölcsibe járni,onnantól folyékonyan beszél. Sokat is...:) nyugi,az még nagyon korai lenne...
2013. febr. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem. Hiszen még csak nemrég ült fel, esetleg álldogál, kacag, tapsol. Az átlagbaba ilyenkor szótagokat ismétel és gagyarász. :)
2013. febr. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem KELL.. Bőven ráér 1 éves kora után elkezdeni szavakat mondani...
2013. febr. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm,de ő nem is ismétel szótagokat,h bababa,max mondja,h ghíí v. ilyesmi, ez normális,elég?
2013. febr. 25. 19:47
 5/12 anonim ***** válasza:
Lányom 7,5 hónapos koráig csak sikítozott, morgott, nyekegett...sosem gagyogott olyan igazi babásan. Most 11 hónapos és 4-5 szót mond tudatosan:) Ne aggódj..bőven ráér még a babód..később meg az lesz a baj, hogy egész nap be nem áll a szája és 1 perc nyugtod nem lesz:))
2013. febr. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Kislányom is már 7 hónaposan mondta hogy vau, pá-pá, apa.Viszont a kisfiam már 10 hónapos és még semmi ilyesmit nem mond csak mutogat(bólogat, hogy nem, integet, tapsol)Szerintem ez babafüggő.
2013. febr. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
7 és fél hónapos a fiam és nem mond szavakat. Néha akaratlanul mond valamit, de az első szó az lesz nála amit tudatosan mond. Pl. a tükörképének kezdi el a babababa szöveget vagy a kakis pelusra a kaka dumát. De amúgyis felesleges lenne aggódni, mert minden babának más fejlődési üteme van.
2013. febr. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
dehogy kell!!az enyém 10 hónapos,még sztem tudatosan nem mond semmit,persze ki lehet hallani a gagyarászásából szavakat de az még nem tudatos
2013. febr. 26. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm,megnyugodtam!:-)
2013. febr. 26. 02:15
 10/12 anonim ***** válasza:

Persze! Ilyenkor már fújnia kellene az Anyám tyúkját! :)


Dehogy kell! :)

2013. febr. 26. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!