Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ad valaki a babájának nyersen...

Ad valaki a babájának nyersen darált, utána főzött húst?

Figyelt kérdés

Baj lenne, ha így készíteném, Persze, amit kiválasztok húst, azt ledaráltatnám.

Még nem kapott húst.


2013. febr. 26. 16:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne baj? A húsnak teljesen mindegy, hogy nyersen vagy fözve lesz ledarálva, feltéve, hogy a daráló elég tiszta, mert ha nem egészen, akkor fözés ELÖTT jobb darálni.
2013. febr. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Miért pl a fasírt nem így készül? Ha utána megfőzöd/sütöd, akkor semmi gond.

De nem valami értelmes ez a kérdés.

2013. febr. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Csak mindenhol úgy olvasom, hogy megfőzzük a húst, utána daráljuk le.
2013. febr. 26. 16:25
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan pici még a baba, hogy pépest kell ennie, akkor nem jó neki ha a nyers darálthúst simán megfőzöd. Az ilyen piciknek szokták a kész husit utólag pépesíteni (nem darálni, hanem turmixolni).
2013. febr. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Pépesíteni kell igen, akkor csak nem jó még így. Köszönöm.
2013. febr. 26. 17:11
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Azert lehet, hogy elobb fozd vagy susd, mert ha egyben keszited el -bar tovabb tart- az ertekes anyagok, mint pl. vitamin es feherje benne marad, nem fo ki belole.

Ha peldaul sutsz egy szelet husit, es villaval forgatgatod, akkor is tavoznak belole ezek az "ertekek", ezert szoktak javasolni a csipeszt.


En csirket adtam neki eloszor. Picike darabot, kb 1 cm dobtam bele a fozovizbe. Aztan amikor lattam, hogy par nap mulva nem volt pottyos a gyerkoc, adtam neki tobbet. Es a marhaval, sertessel, lazaccal is ugyan igy.

2013. márc. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!