Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adnád a babádnak a Hanna...

Adnád a babádnak a Hanna nevet? Ha nem, akkor azért nem, mert sok van belőle?

Figyelt kérdés
2013. febr. 26. 17:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Én imádom ezt a nevet de a párom na meg az anyja egyből lehurrogták! Erre a párom választott egy másik tucatnevet!
2013. febr. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
0%

Nekem nem szempont,hogy kifejezetten ritka vagy extrém neve legyen a babánknak,de a Hanna bármennyire is tetszett régen már olyan szinten unalmas,hogy tényleg zavaró. Én nem adnám. Hiába szép.

Csak néhány névről gondolom ezt: Bence,Levente,Anna,Hanna,Lili


Nekünk egyébként Emmánk lesz :)

2013. febr. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
77%
Csak megsúgom az Emma pont olyan mint amiket írtál!
2013. febr. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Szia. Ez volt az egyik favoritom, de a páromnak nem tetszett, és mivel sok is van belőle, nem így neveztük el. De nagyon szép név.
2013. febr. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Nekem ez a kedvencem :) igaz még 17 vagyok de remélem így fogják hívni a lányomat :) mert gyönyörű név!
2013. febr. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Nem adnám, mert nekem nem tetszik.
2013. febr. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nem tetszik,és a környéken kb. 5 kislányt így hívnak.Úgy járna szegény,mint én az iskolában,hogy örökké a vezetéknevemen szólítottak,mert volt még 2-3 Éva rajtam kívül.A gyermekemet szívesen megkímélném ettől.
2013. febr. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
3%

Kedves hármas nézd már meg az utónév statisztikákat :)


Amúgy meg tojok rá,hogy pl. Budapesten hány Emma van,ha a közelünkben egy sincs,még az óvodában sem (én viszem oviba heti 3x az unokaöcsémet),de ha még lenne is,akkor sem érdekelne. Amint írtam nem törekszem a különlegességre,hogy "menőzzek",mint ahogy olyan sokan teszik mostanában.

De például a közeli ismerőseinknek 3Leventéje született az elmúlt 4évben és Hanna például annyi van,hogy tényleg sajnos állandóan belebotlok.

Még egyszer hangsúlyozom,NÁLUNK! Ha esetleg megint nem menne a szövegértelmezés :)

2013. febr. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
70%
Legyen Récsöl!
2013. febr. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Én egyetlen egy Hannát sem ismerek. Szóval nem ezért nem adnám, hanem mert szimplán nekem nem tetszik. (Emmát viszont nagyon sokat ismerek.)
2013. febr. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!