Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Láz és kiütések?

Láz és kiütések?

Figyelt kérdés

Tegnap óta lázas a kislányom 11 hónapos alig megy le a láza de csak kb. 37.8 ig már visszafele megy vizes ruházom ma voltunk dokinál még semmi tünet nem volt vért vettek tőle mert egyébként is sokat betegeskedik mostanában. Biztosan a bölcsiből szedi össze.

Ma délután már az arcán pöttyök jelentek meg. Már az egész testén látom most is 38. 5 fokos láza van nem tudom szerintetek vigyem az ügyeletre vagy milyen láznál szokták ügyeletre vinni a babákat kérlek segítsetek ti mit csinálnátok vagy mit csináltatok ilyen helyzetben?



2013. febr. 26. 18:00
 1/1 anonim ***** válasza:

Mondanám a 3 napos láz betegséget, amikor is 3 napig tartó láz után 4. nap kiütések jelentkeznek a gyerek testén, de nálatok még mindig tart a láz.

Egyébként nyugodtan el lehet vinni az ügyeletre. Ha másért nem, akkor lehet hogy most már többet látnak az orvosok és írnak fel olyan gyógyszert, amit esetleg eddig nem.

Meg én mindig úgy vagyok vele, hogy az este, illetve az éjszaka a legrosszabb, jobb szeretem tudni, hogy mivel állunk szembe és mit tudok tenni.

Volt olyan, hogy a kisfiam 4 napig lázas volt állandóan, de semmit nem láttak rajta, aztán 5. nap kijött, hogy tüszős mandulagyulladása van és az első adag antibiotikum után már nem volt többet lázas a betegség alatt.

De ha nem akarod elvinni, akkor holnap reggel mindenképpen vidd el a gyerekorvoshoz.

2013. febr. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!