Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónaposan vezettétek be...

Hány hónaposan vezettétek be a húst a babátoknak?

Figyelt kérdés
2013. febr. 26. 18:57
 1/10 anonim ***** válasza:
5 hónaposan kapott húsos bébiételt,de amúgy 6 hónaposan kezdtük csirkével pulykával,majd jött a marha hús 9-10 hónaposan és később a sertés,sajnos a nyuszit nem bírta,így azt még később kapott
2013. febr. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
6,5 hónaposan adtam először csirkemellet. Sertést 11 hónapos kora körül kapott először a kislányom.
2013. febr. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Az gond, ha csak 7 hónaposan kap először?
2013. febr. 26. 19:12
 4/10 anonim ***** válasza:
Én is 6 hónaposan adtam! Nem gond de akkor kezd el neki!
2013. febr. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én 8 hónaposan. 6 hónaposan gyümölcsökkel kezdtem, 7 hónaposan zöldségek, így maradt a hús a 8. hónapra. Nem vagy elkésve! :) A második babámmal is így tervezem.
2013. febr. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
6 hónaposan már adhatod neki. Szerintem nem gond, ha csak 7 hónaposan kap először, de akkor kezdd el kínálni neki.
2013. febr. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Ok, hogy adhatnám 6 hónaposan, de erről mát lekéstünk, mert már majdnem 7 hónapos.

Egyrészt azért nem adtam neki eddig, mert hiába kezdtük el a hozzátáplálást 4 hónaposan, még most sem tartunk sehol. Egy étkezést sem tudtam kiváltani, van amikor 30-40 gr gyülölcsöt, zöldséget, vagy tejpépet eszik. Van, amikor ennyit sem, így még nem állunk túl jól a húst megelőző dolgok bevezetésével sem. Másrészt én több táblázatban úgy olvastam, hogy 7 hónapos kortól adható a hús.

A védőnőm mondta, hogy 6 hónaposan kell bevezetni. Csak azt nem értem, hogy aki 6 hónaposan kezdi el a kóstoltatást az rohamtempóban csinálja? Naponta bevezet valami újat? Gondolom nem, és Ők biztos, hogy nem tudják 7 hónaposan sem elkezdeni a húst.

Mindenesetre a héten elkezdem a csirkehússal bármennyire keveset is fog enni belőle.

2013. febr. 26. 21:16
 8/10 anonim ***** válasza:
8 hónaposan adtam először.
2013. febr. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
5 hónapos volt a babám amikor megkérdezte a doki,hogy ugye már kap húst is?mert neki már az is kell!Furcsálltam,mert 4 hónapos koráig csak anyatejet kapott.6 hónaposan adtam neki először húsos bébiételt.
2013. febr. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
6 hósan, a 6 hós bébiételekben is van már. Ha 7 hósan adod, akkor sem történik semmi. Nekünk a védőnő azt mondta olyan 2-3 alkalommal hetente eszik az jó.
2013. febr. 27. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!