Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tesco márkás pelenkát használ...

Tesco márkás pelenkát használ valaki? Milyen minőségű?

Figyelt kérdés
2013. febr. 26. 19:52
 1/5 anonim ***** válasza:
ÉN a színes tescosat használtam egy jó ideig, meg voltam Vele elégedve. Nem folyt ki belőle soha semmi, kicsit vastag, de nem vészesen, nem csomósodik meg benne a pisi könnyedén tud benne mozogni a baba.
2013. febr. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is használtam semmi gond vele! De váltottunk az Aldisra olcsóbb és olyan jó is!
2013. febr. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Zöld tescos van nekünk és 2x folyt ki a pisi,mert nagy volt a 3-as belőle,mig a Dadaból meg már jó volt bőven ugyanez a méret.Aztán belenőtt és sosem volt baleste.Este 7-8tól reggel 7ig alszik benne.Nappal másfélét használ.
2013. febr. 27. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Általában én is a zöld Tescosat használom, ill. mostanában a Huggies-zal felváltva, mikor melyik jön ki olcsóbban, ugyanolyan minőség, és szerintem jó.

Igaz, hogy kicsit vastagabb a Pampers-nél, de nekem azzal is volt már rossz tapasztalatom, pl a Sleep and Play-nek nem volt gumis a derékpántja, tök ócska volt...

Viszont a fehér zacskós (nejlonos boritású pelus) az nagyon gagyerák...

2013. febr. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4-es vagyok: mármint fehér tescos gagyi
2013. febr. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!