Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 18 hónaposan lehet elkezdeni...

18 hónaposan lehet elkezdeni álometetést? Mindig felkel éjjel enni, és ha megtömném álmában?

Figyelt kérdés
2013. febr. 26. 20:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Tessék??? Mi az hogy megtömnéd álmában? Ez most ugye csak valami vicc?
2013. febr. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

nem értem ezt a tömés dolgot

de inkább nappal adj neki többet enni, biztos nőtt az igénye, azért ébred fel

2013. febr. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Azt jelenti, hogy amikor elalszik, akkor bemegyek és adok neki még tápot, és akkor talán már nem ébred fel az éjszaka folyamán.

Nem tudok neki nappal többet adni: Eszik egész nap, nem keveset..

2013. febr. 26. 20:26
 4/8 anonim ***** válasza:
81%
Másfél évesen nem azért eszik éjjel, mert éhes, hanem mert ezt szokta meg. Ne adj neki, és kész. Nálunk is volt ilyen időszak, aztán egyik éjjel elegem lett, közöltem, hogy nincs tej, elfogyott. Sírt, aztán aludt tovább. Másnap már kevesebbet sírt, harmadnap már csak nyöszörgött. Ennyi. Nincs szüksége ennyi idősen éjjeli evésre.
2013. febr. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az álometetés 8 hónapos korig javasolt. A másfél éves megszokásból, és nem éhség miatt ébred.
2013. febr. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem érdemes már elkezdened, sőt fel is ébredne rá, ez csak csecsemőknél hatásos. Megszokásból kel, nálunk az vált be, hogy amikor felébredt, bementem hozzá, de nem vettem ki az ágyból, csak megsimogattam a hátát, énekeltem neki. 2 éjszakát volt így, a 3.-on már csak nyitott ajtón keresztül szóltam neki, hogy tudja ott vagyok, a 4.-től átaludta az éjszakát. Előtte kb 5-ször kelt szopizni, akkor volt 10 hónapos.
2013. febr. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi. Akkor megpróbáljuk majd valamelyik varriációt...
2013. febr. 27. 20:07
 8/8 anonim ***** válasza:
Táp, megtömés mint a disznó udvarban.
2013. febr. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!