Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fáj a babámnak a nyelve?

Fáj a babámnak a nyelve?

Figyelt kérdés

Elmentünk a dokihoz felcsippentette a nyelvét, azt fájt neki, majd 10 per múlva visszamentünk kicsit vérzett de már nem sírt.

Hazaértünk, rá 1 órára megetettük, megfürdettük, és egy picit aludt max egy 10 percig, aztán torka szakadtából sírt. Nem bírtunk vele, szopiztattuk de nem szopizott, tápszert adtunk cumisüvegből de nem fogadta el, kis cumit adtam a szájába de ez sem hatotta meg, megint torka szakadtából sírt, és csak egy 2 óra múlva tudott megnyugodni, úgy hogy csoda folytán elaludt, gondolom elfáradt a sírástól. Lehet hogy azért sírt mert fájt neki a nyelve? De a doki meg azt mondta hogy ha haza megyünk akkor nem fáj majd neki. Akkor miért sír?Kérlek segítsetek, mert nagyon elbizonytalanodtam.


2013. febr. 26. 20:24
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát pedig szinte biztos, hogy fáj a nyelve.

Próbáld ki a dokival: csippentsd fel a nyelvét, úgy, hogy vérezzen is, majd kérdezd meg tőle két óra múlva, hogy fáj-e még. Persze, ez csak vicc. A doki tudja, hogy neki fájni fog, ezért nem fogja engedni. Komolyan, baromira nem értem, hogy gondolhatják mai napig egyes ORVOSOK, hogy a babák nem éreznek fájdalmat?

Lehet, hogy érdemes lenne másik gyerekorvost keresned.

2013. márc. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!