Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Minek örülnétek, ha...

Anyukák! Minek örülnétek, ha kaphatnátok valamit attól, aki babalátogatóba megy hozzátok?

Figyelt kérdés
Első sorban babának szánt ajándékra gondoltam, de anyának adhatót is írhattok. Kérlek, ne vicceljétek el a dolgot, nekem ez fontos kérdés! Már voltam ilyen helyzetben, és tök bugyuta zenélős plüsst, meg csörgős vittem. Ilyesmit most nem szeretnék. Esetleg valami olyasmit kéne, amire egy első gyerekes nem gondolna, nem vette meg magának.

2013. febr. 26. 20:52
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
52%
Sokat segítene, ha írnál egy összeghatárt.
2013. febr. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
10.000 alatt.
2013. febr. 26. 20:55
 3/25 A kérdező kommentje:
De, ha olyasmi is eszedbe jut, ami felette van, leírhatod!
2013. febr. 26. 20:56
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a pelenkatorta nagyon aranyos, és hasznos is.

[link]

2013. febr. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Én kaptam egy pelusokból álló tortát, azon is voltak játékok is, de anélkül is jó szerintem, tök dekoratív és hasznos.

Írd be a google-ba, hogy pelenkatorta, és kiadja, hogy milyen.

De a babák egyébként szerintem szeretik a bugyuta zenélő plüssöket is meg a csörgőt is :).

2013. febr. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Pelenka, popsitörlő mindig jól jön.

Csak pelenkából érdemesebb nagyobb méretet venni, mert lehet, hogy az anyuka bespájzolt előre az adott méretből, így mire elfogyna, már ki is nőtte a kicsi.

Ajándékba szerintem illik minőségibb dolgot vinni, pl. pelenkából nem Tescosat, hanem mondjuk Pamperst (nekünk ez nagyon bevált).


Ruha sem biztos, hogy találó ötlet, mert mi pl. rengeteg ruhát kaptunk, szinte sok is volt, így amit ajándékba kaptunk babalátogatáskor mondhatni felesleges volt.

2013. febr. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig pelenkatortát viszek,és fordítva,pelenkának,és popsitörlőnek örültem a legjobban.
2013. febr. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Én is pelenkának, popsitörlőnek örültem a legjobban:)
2013. febr. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

És ha én lennék a sokadik, akitől pelenkatortát kap, az nagy gáz lenne? Egyátalán mekkora pelus kell egy hosszabb, vékonyabb babának? (Még nem született meg, de a szülők is magasak, vékonyak. Gondolom a baba is hosszú lesz, és nem lesz duci.)

Babanaplóval próbálkozni nagy butaság lenne?

2013. febr. 26. 21:08
 10/25 anonim ***** válasza:
52%

1-es vagyok.

Megmondom őszintén én szinte csak olyan dolgokat kaptam, ami számomra nem volt hasznos. Sajnos ez van. Ami kell a babának azt megvettem, amit nem vettem meg arra meg nincs szükségünk. Én pelenkának, vagy popsitörlőnek csak akkor örülnék, ha olyat hoznának, amit egyébként is használok, de sokan nem ragaszkodnak egy márkához. Kaptunk egy rakás használhatatlan ruhát, mert vagy már kicsi volt, amikor hozták, vagy nagy, de mire jó lesz addigra nem lesz szezonja pl. a vastag pulcsinak, vagy meglátásom szerint nem kisbabára való ruha (én csak bodyt és rugdalózót használok, nem adok rá szűk farmert, meg szoknyát)

Az egyetlen értelmes ajándékot a nagynéném hozta, akitől egy Brendon utalványt kaptunk és egy nagyon szép plüss rugdalózót. Illetve a tesvéremtől kaptunk egy szép plédet, de az meg volt beszélve.

Én inkább annak örülök, ha olyan játékot hoznak a babának, ami a korának megfelelő.

2013. febr. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!