Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek? Viburcol kúp?

Mit tegyek? Viburcol kúp?

Figyelt kérdés
Lányom fogzik. Többször felsír éjszaka de keservesen a 7.foga jön.eddig nurofent kapott de azt se lehet azt hiszem öt napnál tovább adni.eddig jò alvò volt àtaludta az éjszakát.nappal noncs gond csak este.de mint tudjuk nekünk is minden este fáj jobban :-( mit tegyek szerintetek vegyek neki viburcol kúpot?
2013. febr. 27. 06:52
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
Mi ugyanígy voltunk, egy hét nurofen után vettem viburcolt. Kisfiamnak nagyon sokat segített, azóta is ezt használjuk fogzásnál. Nővérem kisfiánál viszont semmit nem használt. Szerintem egy próbát megér.
2013. febr. 27. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
az este nem akartam neki adni nurofent, mondom nem volt nyűgös elalvás előtt, de aztán fél 10 körül iszonyat keservesen felsírt, és adtam neki, kb negyed óra múlva szépen aludt is (amikor felsír nem kel fel, csak sír) :(
2013. febr. 27. 07:19
 3/6 A kérdező kommentje:
az este nem akartam neki adni nurofent, mondom nem volt nyűgös elalvás előtt, de aztán fél 10 körül iszonyat keservesen felsírt, és adtam neki, kb negyed óra múlva szépen aludt is (amikor felsír nem kel fel, csak s
2013. febr. 27. 07:20
 4/6 A kérdező kommentje:
bocs kétszer küldtem el :D
2013. febr. 27. 07:20
 5/6 anonim ***** válasza:
68%
Osanit homeopátiás bogyó!!! Nézz utána, nagyon ngayon jó!!
2013. febr. 27. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
most a doki írt fel cataflam cseppeket, 8 cseppet kell beadjak neki, mivel még nincs 1 éves, majd meglátjuk.
2013. febr. 27. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!