Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másfél éves gyerkőcöd miből...

Másfél éves gyerkőcöd miből issza a tejet/kakaót?

Figyelt kérdés
Az én lányom bizony még cumisüvegből íssza a napi két kakaóját. Egyébként vizet csőrös pohárból iszik, egyedül, és felügyelet mellett ügyeskedik rendes pohárból is. Viszont a kakaót rendszerint az ágyban issza (este 10-fél 11 és reggel 5-6 között kéri), ilyenkor már/még félálomban van, aztán alszik már/még. Kakaó ivás közben szereti, ha kiszolgálom, nem hajlandó megfogni az üveget, hanem a karomba-ölembe fészkeli magát, mint amikor kicsi volt. Szeretném a cumisüvegről leszoktatni, de hogyan? Miből igya a kakaót? Egyáltalán meddig elfogadható a cumisüveg?
2013. febr. 27. 08:15
 1/6 anonim ***** válasza:

20 hós a lányom és ó is cucisüvegből issza. Én nem fogom leszoktatni, majd leszokik ő ha akar. A nagyobbik lányom is 2 éves kora körül szokott le teljesen maga.


Kétlányos 29hkm.

2013. febr. 27. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%
cumisüvegből. Tud pohárból is, de reggel este az a kis rituáléja h a kiságyba megkapja a tejet cumisüvegből és akkor elégedett.
2013. febr. 27. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ja és 19 hós, ahogy elnézem ez még jó sokáig így lesz :D
2013. febr. 27. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
pohárból szívószállal issza de csak reggel igényli, máskor nem kell neki. este cicin alszik el, de most már magától is eltud...végre. :)
2013. febr. 27. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tud szívószállal inni? Tök jó, én erre még nem is gondoltam. Lehet kipróbáljuk.
2013. febr. 27. 08:53
 6/6 anonim ***** válasza:
1 éves kora óta egyedül iszik pohárból mindent. Ha útközben vagyunk, akkor szívószállal, vagy kulacsból, vagy itatócsőrös cumisüvegből. 2 éves koráig cicin aludt el, utána vizet ivott lefekvés előtt pohárból. Ha ezt igényli a babád, szerintem nem baj. Majd leszokik! Kit zavar, ki látja, hogy este még cumisüvegezik? Szerintem ilyen korban még bőven belefér! :)
2013. febr. 27. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!