Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pár hónapos vagy újszülött...

Pár hónapos vagy újszülött kisbabátoknak van pizsamája?

Figyelt kérdés

Az érdekelne, főként újszülött 1-2 hónapos( deidősebbek is irhatnak) szóval, van pizsamátok? Vagy fürdés után átöltözteted a gyereket valamilyen ruhába és lefekteted aludni? Vagy van kifejezetten 3-4 pizsama szett és ha esetleg este bekakil....akkor 3-4 váltás pizsama egyikébe öltözteted át?


Mikortól érdemes már pizsamára "szoktatni" a gyereket?


2013. febr. 27. 08:18
1 2
 1/12 liony20 ***** válasza:
41%
szijja az én babám 9 hónapos de kb 3 hónapos kora óta egy rövidujjú bodyt és egy rugdalózóba ötlöztetem fel fürcsi után neki ez a pizsamája de most várom a következő babát és őt is így fogom öltöztetni kezdetektől :) az éjszakai bekakilás nálunk kimaradt úgyhogy erre nem volt gondom :)
2013. febr. 27. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%
amíg nem tudtak felkelni addig zsákban aludtak, kis hálózsákok (nem az a nagy vastag, hanem ami sima rugdalózó anyagból van) mert könnyű volt benne átpelenkázni, meg fürdetés után felöltöztetni. Mikor már felálltak kineveztünk 3-4 rugdalózót pizsinek és abban alszanak. (nincs alatta semmi csak pelus)
2013. febr. 27. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
72%
A fiam 8,5 hónapos, van 3-4 rugdalózónk,azok a pizsamák. Nyáron body a pizsama.
2013. febr. 27. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

És ami nektek a pizsama azt napközben is ráadjátok?

Úgy értem mint a felnőtteknél.....van 3-4-5 pizsim és természetesen nem veszem fel napközben....vagy ez még korai igy elválasztani?

2013. febr. 27. 08:34
 5/12 anonim ***** válasza:
34%

Van pizsama, amit fürdés után ráadok!

Reggel új ruhát kap, de azt a pizsi rugit 2-3-4 este is ráadom!

2013. febr. 27. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
34%
Újszülött korától van 3-4 pamut rugija, azt használjuk pizsamának, fürdés után adom rá. Ált. 3 naponta kap tisztát. Reggeli után öltöztetem át body+kisnadrágba.
2013. febr. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
57%
Amíg főként csak aludt egész nap, nem volt külön pizsamája. Ahogy egyre több időt töltött ébren, és vált el a nappal az éjszakától, úgy kezdtük el, hogy másban alszik éjjel. Nem is tudom pontosan mikor váltottunk, fokozatosan alakult ki, ahogy egyre több időt töltött ébren nappal. Vettem a Tescoban vékony pamut tipegőket, szép eperkés mintával, azt neveztük ki pizsamának. Nappalra már nevetséges is lenne rajta a tipegő. Éjszakai bekakilás nálunk nem volt, vagyis nem nagyon fordult elő pelenka baleset.
2013. febr. 27. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
57%
Születése óta van pizsije. 3-4 rugi, amit fürdés után adok rá, reggel átöltöztetem. Ha nincs baleset, 3-4 naponta kap tiszta pizsit. Első gyereknél is így csináltam, most a kicsinél is így van.
2013. febr. 27. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
57%
3-as vagyok. A fiam már régóta nem rugdalózóban van nappal, de amíg abban volt, akkor is volt külön a pizsama rugi és a nappali rugi.
2013. febr. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) :)
2013. febr. 27. 08:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!