Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól vegyek a babámnak...

Mikortól vegyek a babámnak játékot, és mit érdemes, ami leköti?

Figyelt kérdés
most 1 hónapos, eddig dajkáltam,ringattam, zenét hallgattam vele és beszéltem hozzá...

2013. febr. 27. 13:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Most már erösen néz, az elsö dolgok az ágyfölé szerelhetö zenés forgók. ezeket általában nagyon szeretik. elég a legegyszerübb is, csak szines legyen. Olyat vegyél ami neked tetszik.

Aztán 3-4 hós kora körül kezd el fogni, akkortól lehet mindenféle csörgöket, zörgöket, rágókáta venni neki.

2013. febr. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem ekkor még aludt éjjel-nappal. De ha mindenképpen szórakoztatni akarod, akkor vegyél játszószőnyeget.
2013. febr. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm :) forgót meg már csináltunk neki kis plüssökből
2013. febr. 27. 13:26
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát igazából a játékok olyan négy hónapos kora körül fogják érdekelni:)

Akaszthatsz a kiságy szélére ilyen szines figurákat..hátha elnézegeti:)

2013. febr. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekünk az első játék a babakocsiban volt.Egy sor színes maci, ami forog a saját tengelye körül. Eleinte csak nézte, aztán amint hadonászott, hangot adott, mert csörgő is van benne, aztán már direkt ütött bele, aztán már meg is tudta fogni.Most 5 hós lett ma, s még mindig nagyon leköti.
2013. febr. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!