Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel védtétek meg a hifit/tév...

Mivel védtétek meg a hifit/tévét/dvd lejátszót a már mászó babátoktól?

Figyelt kérdés
Nyilván meg kell nevelni a gyerekeket, de amikor még picik, praktikus az elbarikádozás. Kérdés az, hogy mivel lehet ezt úgy megoldani, hogy a távirányítót is lehessen használni?

2013. febr. 28. 11:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
A hifit és a dvd-t meg társait felpakoltuk magasabbra,a tv alacsonyabban van ezért a gombsorra átlátszó ragasztószalaggal tettünk egy vékony plexi szerű műanyagot és így nem tudja elnyomkodni és a távkapcsoló is működik, ezáltal egyre kevésbé érdekli lehet hogy nemsokára le is vehetem.
2013. febr. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nekünk babakarámunk van és nagyon bevált, mi is bent lehetünk vele, de ugyanakkor van egy elkerített, biztonságos és nagy terület a babának. Nem muszáj önmagába visszatérő "körben" összerakni, félkörben vagy vonalban is lehet a szobától függően. Én csak ajánlani tudom. Nekünk ilyen van: www.babakaram.hu
2013. márc. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!