Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy csináljam, hogy mindenkin...

Hogy csináljam, hogy mindenkinek jó legyen, nem tudok kétfelé szakadni?

Figyelt kérdés

Adnátok tanácsot??MErt egyszerűen nem látom a kiutat. Itt a szép napsütéses idő, és a fél délelőttöt benn töltöttük a lakásban.

A nagylányom 2,5 éves imád kinn lenni, elég nagy a mozgásigénye, kertes házban élünk, a kicsi 6 hónapos, örökmozgó, mászni tudó, babakocsit rettenetesen utáló baba.

Addig van el a babakocsiban,míg reggel elmegyünk a boltba és elszundít.


Hogy oldjam meg hogy kinn is legyünk,de a kicsi is jól érezze magát. Most ebéd előtt csaltam egy kcisit, felöltöztettem a kicsit, és a kezemben fogtam, de 10 perc után megunta és ment volna, érdekli minden, csak tudjon közben mászni.PEdig a babakocsi háttámláját is feljebb vettem,hogy kilásson


2013. febr. 28. 12:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Alvásidőben nem próbáltad még babakocsiba tenni a picit?

A naggyal akkor tudsz beszélgetni, sétálni.

Nekem mindegyik szeretett a kocsiban aludni, így ebéd után felöltöztettem őket, a picit hasra tettem a babakocsiban, és mire toltam 30 m-t, elaludt. 10 esetből 9-szer aludt vagy 3 órát a friss levegőn, addig a nagy is tud levegőzni.

2013. febr. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Járókát sem szereti? Egy nagyobb járókára gondolnék, amiben van esélye mászkálni is, azt ki lehet tenni a kertbe, teraszra.
2013. febr. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
Hinta nincs? Az enyém tavaly pát hónaposan mindig a hintában aludt el az ölemben, utána csempésztem a babakocsiba. Jó neki a napfény, és áprilisra szép barna lesz a pofija. Vagy kenguruban, nincs el szívesen?
2013. febr. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ebéd időben együtt alszanak, nekem még a nagy is alszik 2,5 órát
2013. febr. 28. 12:31
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Csatos hordozót javasolnék, vagy tedd hintába, üljetek hintaágyba, az enyém ott tökjól elvolt ennyi idősen :-)

És úgy sincs el a babakocsiban ha tologatod közben, vagy nézheti hogy mit csinál a tesó?

Az enyém is csak akkor maradt meg a bababocsiban ha volt közben "műsor" :-)

2013. febr. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én tavaly járókában tettem ki. Mondjuk az enyém utálta, de azért egy kis időt elvolt benne, csak mindig mindent kihajigált. Meg a hintaágyban ücsörögtünk.
2013. febr. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!