Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hónapos babám minden éjjel...

7 hónapos babám minden éjjel arra kel h kilóg keze-lába a kiságyból, nagyobb ágy kellene?

Figyelt kérdés
volt valaki hasonló helyzetben? amúgy nagyon jó alvó, de megyek be és látom h üvölt a lábai a rácson kívül, a feje odanyomódva a másik oldalhoz...még az utazóágyra gondoltam, hogy ha veszek bele egy matracot...véleméy? vagy megoldódik? vaqn egy idősebb fiam is de vele sose volt ilyen
2013. márc. 1. 07:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem nem kell nagyobb ágy! Nálunk ugyanez van, 6 és fél hónapos a babám, ő is állandóan kiteszi a lábát, óvatosan visszarakom neki és feljebb húztam már a fejvédőt a rácson.
2013. márc. 1. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
KÖrbe a rácson füzz át fejvédöt vagy valami más hasonlót, hogy ne tudja kidugni a részeit.
2013. márc. 1. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én fiam 5 hónaposan ezt csinálta, egyszer fel is akadt, nyaka teljesen kicsavarodott, úgyhogy akkor úgy döntöttem hogy utazóágyba alszik tovább. Ott nagyon jól elvan, nem kel fel éjszaka már semmire, mármint hogy beakad valamilye. A fejét még ígyis felnyomja teljesen, de az háló, attól nem félek és ezerszer nyugodtabban alszok. Az a nyak kicsavarásdi nagyon megijesztett. A rácsos ágyából kivettem a kókuszmatracot és az utazóágyba tettem. Ja és nálunk volt rácsvédő, mindenképpen kellett, mert lendülettel verte fel magát a rácsokhoz, de még ígyis kidugta alul mindenét, de vissza nem bírta húzni. Szerintem mehet az utazóágy nálatok is.

2013. márc. 1. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
már 3 fajta fejvédőt vettem, de mindegyiket lerángatja, meg alá dugja a fejét,, meg alatt kidugja ugyanúgy a lábait
2013. márc. 1. 08:22
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem 6 hós a lányom. Ő oldalt fordulva alszik el, úgy hogy a rácsvédőbe belekapaszkodik, így tartja magát. Nagyon aranyos :) Egyébként pont ezért én 2 rácsvédőt vettem, az egyik körbeéri a kiságyat, a másik pedig csak az ágy feléig ér. De a nővérem például utazóágyban altatta a babóját.
2013. márc. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!