Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lett a kisfiammal? Többi lent.

Mi lett a kisfiammal? Többi lent.

Figyelt kérdés
Aggódom,hogy ez mennyire normális. 1 hónapos korától 1-2x aludt napközben,éjszaka egyszer kelt (5kor),utána aludt még 8-9-ig. Most 5 hónapos és kb. 3 hete teljesen borult minden. Nem azért aggódom,mert éjszaka akár 5-6x is "felkel",hanem mert napközben is másfél-2 óránként alszik,fél-1 órás szundik ezek. Éjszakai ébredésnél sem úgy kel fel,hogy éhes,ki sem nyitja a szemét,csak álmában csapkod a kezeivel és nyöszörög. Kiveszem és semmi baja,vissza teszem alszik 1 órát,aztán megint. Azt hittem a hozzátáplálás miatt van (anyatejes baba,de nehezen székelt,a védőnő tanácsára elkezdtük a gyümölcsöket),de 3.napja nem adtam semmit neki és a helyzet változatlan. Fogalmam sincs mi történt vele,félek hogy valami baj lehet. (az agyában találtak egy kis cisztát,gondolhatjátok,hogy minden gondolatom ekörül forog.. :( ) szóval nem tudom,másnak is volt ilyen,vagy ez mennyire normális egy ilyen korú babánál? Arra is gondoltam,hogy talán kevesebb a tejem és nem elég neki. Teljesen tanácstalan vagyok,kérlek segítsetek.
2013. márc. 1. 08:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Tipikus fogzási tünetek,nálunk ugyanez volt,ne aggódj.

Dentinox gél,Viburcol kúp,Osanit homeós bogyó....ezek nálunk beváltak fogzásra :-)

2013. márc. 1. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

5 hós azért csinálja.


Elsö lányom volt ilyen.

Ö is 2 hós korától átaludta az éjszakát szuperül. aztán elkezdett forgolódni, és heti 1x felébredt és akkor órákat nem aludt vissza. Volt hogy heti több alkalommal is ez volt. Ez nála végül is hónapokig így ment, volt hogy jobb volt hogy rosszabb volt. Kb 1,5 éves korától már nagyon ritkán fordul elö, de most 2,5 éves és nagyon ritkán még most is kel.


ne aggódjál ez normális.

Második lányomnál szerencsére ilyen nem nagyon van, ö 8 hós és nagyon ritkán kel fel éjszaka, de vándorol az ágyában ö is.

2013. márc. 1. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a mozgásfejlődéstől van. Az új megtanult-éppen tanulandó dolgok túlterhelik a kis idegrendszerét, azért ilyen nyugtalan.


Olvasd el ezt a cikket, nekem sokat segített:


[link]

2013. márc. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi,aranyosak vagytok! Ez a cikk szuper,de ebben pont arról írnak,hogy a nappali alvás nem sok,szinte alig van. Nálunk meg épp az ellenkezője van érvényben,vagy ez is annak tudható be? Ezek a fogzásos motyók gyógyszertárban kaphatók? A homeos gondolom igen,de a többi?
2013. márc. 1. 09:20
 5/6 anonim ***** válasza:
Viburcolt és Dentinoxot biztosan kapsz a patikában :)
2013. márc. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet nappal pótolja a Pindúr, amit veszít az éjszakai nyugtalankodással. De csörögj rá a gyerekorvosra (az én tapasztalatom nagyon rossz a védőnőkkel, én nem adok a szavukra).
2013. márc. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!