Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen pelenkát használtok,...

Milyen pelenkát használtok, miért ez lett a választás?

Figyelt kérdés

Nemsokára megszületik az első gyermekünk, és nem tudom melyik márkát válasszam.

Az is gondom, hogy most megveszek egy 50-60 darabosat és ha nem jó akkor?



2013. márc. 2. 16:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Én a kezdetektől a Lidl-ös toujours-os pelust veszem,nem drága sokáig jó egy méret és nem folyik ki belőle semmi kibír egy éjszakát is.
2013. márc. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
rossmannos nálunk nagyon bejött. egy egész éjszakát kibír és könnyű ráadni a babára. árban ott van mint a pampers vagy libero, de ha ëpp akció van akkor szoktam bespájzolni. probáltam a pamperst, az nem volt rossz csak vékony. a libero nagyon merev volt és keveset bírt a huggies meg egyszerűen borzalom, a tescosat nem tudtam kiprobálni mert amikor ráadtam elállt a comjainál
2013. márc. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én először Liberót meg Pamperst vettem! Egyikkel sem volt gond én szerettem mind a kettőt! De ezt ugy is ki kell tapasztalni! Most Aldisat használunk,tökéletesen megfelel és az ára is jó!
2013. márc. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Első hónapokban Liberót, aztán vettem mindenfélét 8-9 hónapos korától. Rossmann, dm, LIDL, Penny, mindegyik jó volt.Ki kell szerintem tapasztalni.
2013. márc. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
elso honapokba pampers,aztan probalgattam minden felet ,nem azert mert nemvolt jo hanem mert draga volt. aztan rajottunk h minden pelenka megfelo a lanyomnak ,nincs erzekeny bore h kipattogjon stb...igy mostanra olcso pelenkakat hasznalunk .tescosat foleg
2013. márc. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Lidl.Toujours.Olcso es jo.
2013. márc. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nappalra az Aldis pelenkát használjuk, éjszakára a Pampers active babyt.
2013. márc. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező! Elsősorban a babád fogja eldönteni, melyik a legjobb a pelenka. Lehet, amiket mi ajánlunk, nektek borzalom lesz.

Ami

Pampers Premium Care 1-2-es méret: jó, bár kicsit furi a szaga, főleg pisivel, de nagyon drága

Libero 2es: irtó vastag, merev, én utáltam

Pampers zöld csomagos 2es méret: elment... de nem volt kedvenc

Bella Háppy 2es: a Liberohoz hasonlít, nagyon vastag

Huggies 2es: imádtuk

Pampers Sleep&play 2es: az illata jó, kinézete förtelmes, egy kis pisitől már hatalmasra duzzad a pelus, és kézzel fogható benne a pisi, mintha semmi sem nyelné el

Huggies 3as: jó, bár a 2es méretű jobban bejött, de mivel kinőttük a 2-est, feltankoltam ebből (csak 2 csomaggal tudtam)

Dada 3as: nem jött be, olyan, mint a Sleep&play

Aldi Mylove 3as: jó, szép a mintája, sok pisit nyel el, nem folyik ki a tartalom.

Pampers Active baby 3as: 1 órát bír, a pisitől hatalmasra duzzad és nagyon büdös. Végre elfogyott!


Mi a legjobban a Huggies-szal voltunk megelégedve, azt imádjuk/imádtuk. Sajnos megszüntették a gyártását, így ahol lehet még kapni, próbálunk belőle venni. Viszont megtaláltuk az utódját az Aldi-s Mylove pelenka "személyében" :)


4 hónapos kislány anyukája

2013. márc. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Libero, mert Combandite is azt ajánlja Orbánnak...
2013. jún. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!