Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor 2. vagy többedik babátok...

Mikor 2. vagy többedik babátok született és kórházban voltatok, mit éreztetek a nagyobbal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Hogy tudtátok "átvészelni", hogy nincs veletek napokig? Nagyon rossz volt nélküle?
2013. márc. 2. 17:19
 1/7 anonim ***** válasza:

Előre felkészítettem magam, hogy nem fogok ezen rinyálni. :)

Meg a lehető legjobb helyen volt, itthon a férjemmel. Akivel nagyon jóban vannak, így nem aggódtam egy percig sem. Sokszor felhívtam, mindig nagyon jól elvoltak. :)

És amikor ott van a pici, teljesen ráhangolódtam , örültem végre, hogy vele lehetek, élveztem minden percet kettesben. :)

A lényeg, hogy olyan személyre bízd, akire nagyon szívesen hagyod. :) Nem is gondolod majd, hogy annyira mégsem fog hiányozni, mert ott lesz a kis törpe. :)

2013. márc. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Abszolút úgy voltam vele én is, mint az első válaszoló. Bár én is aggódtam azon, hogy mit fogok érezni a kórházban, hogy nagyon fog hiányozni a fiam és hogy hogy fog ez rám hatni. De teljes mértékben nyugodt voltam. Tényleg úgy van, ráhangolódunk a picire. Persze azért hiányzott, de nem aggódtam. Sőt, mikor hazajöttünk, furi volt, hogy milyen hangos a fiam, sokszor rá is szóltam, mire mondta anyósom, hogy eddig is ilyen volt, csak most a picire vagyok hangolódva, ezért tűnik most sokkal hangosabbnak. :)

A fiammal egyáltalán nem volt gond. Anyósoméknál lakunk most, a férjem is itthon volt szabin, tök jól el voltak.

2013. márc. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Csak 2 nap. És az apjával volt, nem is gondoltam rá, hogy emiatt aggódni kéne.
2013. márc. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is felkészültem lelkileg, anyukáméknál volt teljes biztonságban, és tudtam, hogy jól érzi magát. Második nap kaptam anyukáméktól egy MMS-t róla, és eltörött a mécses. Iszonyúan hiányzott, sírtam akkor is, ha meghallottam a hangját a telefonban. Pedig nem vagyok ilyen. Talán a hormonok miatt voltam érzékenyebb.
2013. márc. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

hát nem tudom,nekem borzalmasan hiányzott,4 napot voltam bent,állandóan otthon járt az agyam,a második napot sikeresen úgy végig bőgtem hogy másnap reggel még mindig be volt dagadva a szemem.

és a második gyermekemnél nem is jöttek azonnal azok az érzések mint az elsőnél.

/na ezért biztos kapok itt eleget/

2013. márc. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Miért kapnál? Egyszerűen így érezted. De gondolom most már nem így érzel. :)
2013. márc. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nagyon tartok attól a pár naptól. Elég anyás a lányom.

Sajnos én nem merem csak az apjára hagyni, mert 1-2 órát épp elvannak, de huzamosabb ideig nem bírják egymást. :)

Anyósoméknál lesz a csajos, szeret ott lenni. De pl. ma is ott volt, és szólt anyósnak, hogy: "most már haza kellene menni".

Szóval nem tudom, hogy bírja ki majd azt a pár napot.

Én is úgy érzem, hogy nehéz lesz, már most könny fut a szemembe, ha belegondolok. :)

2013. márc. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!